Używane samochody ciężarowe i dostawcze - TRUCK1

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
TRUCK1

Używane samochody ciężarowe i dostawcze - TRUCK1

Post autor: TRUCK1 »

Na międzynarodowej platformie Truck1 można znaleźć ogłoszenia kupna i sprzedaży nowych i używanych ciężarówek, samochodów dostawczych, naczep i przyczep oraz innych maszyn budowlanych. W ofercie dostępne są pojazdy znanych marek, takich jak MAN, FIAT czy też FORD. Co istotne, w ofercie dostępne są również inne pojazdy, a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Z pośród ponad 300tyś. aktualnych ogłoszeń kupujący mogą wyszukać odpowiedniego sprzętu w kategoriach

- ciężarówki w tym chłodnie
- ciągniki siodłowe marki RENAULT i SINOTRUCK
- naczepy marek KRONE i JUMBO
- przyczepy samochodowe i rolnicze BRIAN JAMES TRAILERS i HUMBAUR
- kapervany WEINSBERG i HYMER
- maszyny budowlane: podnośniki i minikoparki
- maszyny rolnicze: kombajny i siewniki
- samochody dostawcze furgony i pick-upy
- wózki widłowe: ładowarki teleskopowe, diesel, elektryczne
- autolawety, śmieciarki, zamiatarki uliczne

Możesz skorzystać z antykwarycznego leasingu! Zapraszamy do skorzystania z oferty.
marylas

Re: Używane samochody ciężarowe i dostawcze - TRUCK1

Post autor: marylas »

Nie mam nic przeciwko używanym samochodom, ale to jadę wtedy po prostu ze swoim mechanikiem i dobrze sprawdzam dany model./ Niedawno sprawdziłam jeden i nawet kupiliśmy, ale teraz mam pytanie o taki hak do samochodu https://www.pezetmot.pl/haki/ . To fajna opcja? Czy niekoniecznie? Ciekawi mnie, jak to ma wyglądać i jak na to patrzycie.
leszek.k

Re: Używane samochody ciężarowe i dostawcze - TRUCK1

Post autor: leszek.k »

Ja zakupiłem poleasingowe dostawczaki do firmy od MAN Financial Services. Nie musiałem udawać się od razu do mechanika, bo otrzymałem samochody sprawdzone przez niezależnych ekspertów, objęte gwarancją. Myślę, że nabycie albo dzierżawa używanych pojazdów MAN to naprawdę dobra inwestycja, przeczytajcie zresztą poradnik zamieszczony na blogu https://motoweb.com.pl/zalety-poleasing ... ej-firmie/ . 2-3 letnie auta praktycznie nie różnią się od tych nowych a zapewniają taką samą niezawodność. Są jednak znacznie tańsze.
odb

Re: Używane samochody ciężarowe i dostawcze - TRUCK1

Post autor: odb »

Czy mini ładowarki CAST są odpowiednie do prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem materiałów budowlanych? Planuję niewielkie prace budowlane i szukam efektywnego sprzętu. Na https://ladowarki-cast.pl/ znalazłem modele, które wydają się być odpowiednie, ale chciałbym poznać opinie osób, które używały tych ładowarek w podobnych zadaniach.
zośkaa

Re: Używane samochody ciężarowe i dostawcze - TRUCK1

Post autor: zośkaa »

Myślę, że warto zainteresować się opcją jak Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Mają one doskonałą wydajność w usuwaniu wody i brudu, co może być dla was bardzo przydatne.
ODPOWIEDZ