Tańszy remont

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
Terek

Tańszy remont

Post autor: Terek »

Macie może jakieś pomysły, jak zaoszczędzić trochę na remoncie? Nie da się ukryć, że zakup domu był dla nas naprawde ogromnym wydatkiem, dlatego na artykułach do wykończenia wnętrz, na przykład takich jak płytki ceramiczne chcielibyśmy zaoszczędzić. Poradzicie coś?
jakubek

Re: Tańszy remont

Post autor: jakubek »

Terek pisze: ↑14 paź 2021, 22:08 Macie może jakieś pomysły, jak zaoszczędzić trochę na remoncie? Nie da się ukryć, że zakup domu był dla nas naprawde ogromnym wydatkiem, dlatego na artykułach do wykończenia wnętrz, na przykład takich jak płytki ceramiczne chcielibyśmy zaoszczędzić. Poradzicie coś?
Mogę Ci polecić takie płytki ceramiczne egen moim zdaniem bardzo ładnie wyglądają :)
maccia

Re: Tańszy remont

Post autor: maccia »

Terek pisze: 08 paź 2021, 17:42 Macie może jakieś pomysły, jak zaoszczędzić trochę na remoncie? Nie da się ukryć, że zakup domu był dla nas naprawde ogromnym wydatkiem, dlatego na artykułach do wykończenia wnętrz, na przykład takich jak płytki ceramiczne chcielibyśmy zaoszczędzić. Poradzicie coś?
Moim zdaniem ceramika się już przejadła. I jeśli mamy wybierać, to powinniśmy spróbować z takimi akcesoriami jak na przykład cegła w salonie. Nie mówię, że każdemu to może pasować , ale ja osobiście jestem na tak. Jakoś mnie to tak porywa i wiem, że liczy się efekt. A one są efektywne.
ODPOWIEDZ