Tańszy remont

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
Terek

Tańszy remont

Post autor: Terek »

Macie może jakieś pomysły, jak zaoszczędzić trochę na remoncie? Nie da się ukryć, że zakup domu był dla nas naprawde ogromnym wydatkiem, dlatego na artykułach do wykończenia wnętrz, na przykład takich jak płytki ceramiczne chcielibyśmy zaoszczędzić. Poradzicie coś?
jakubek

Re: Tańszy remont

Post autor: jakubek »

Terek pisze: ↑14 paź 2021, 22:08 Macie może jakieś pomysły, jak zaoszczędzić trochę na remoncie? Nie da się ukryć, że zakup domu był dla nas naprawde ogromnym wydatkiem, dlatego na artykułach do wykończenia wnętrz, na przykład takich jak płytki ceramiczne chcielibyśmy zaoszczędzić. Poradzicie coś?
Mogę Ci polecić takie płytki ceramiczne egen moim zdaniem bardzo ładnie wyglądają :)
maccia

Re: Tańszy remont

Post autor: maccia »

Terek pisze: 08 paź 2021, 17:42 Macie może jakieś pomysły, jak zaoszczędzić trochę na remoncie? Nie da się ukryć, że zakup domu był dla nas naprawde ogromnym wydatkiem, dlatego na artykułach do wykończenia wnętrz, na przykład takich jak płytki ceramiczne chcielibyśmy zaoszczędzić. Poradzicie coś?
Moim zdaniem ceramika się już przejadła. I jeśli mamy wybierać, to powinniśmy spróbować z takimi akcesoriami jak na przykład cegła w salonie. Nie mówię, że każdemu to może pasować , ale ja osobiście jestem na tak. Jakoś mnie to tak porywa i wiem, że liczy się efekt. A one są efektywne.
zośka1

Re: Tańszy remont

Post autor: zośka1 »

Czy wiecie może jak wygląda prawidłowe malowanie ścian i sufitów ? Właśnie nie tak dawno natrafiłam na tą stronę i z tego co widziałam to można tutaj znaleźć faktycznie bardzo wiele ciekawych informacji.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 58
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:57

Re: Tańszy remont

Post autor: foxi »

Jak taniej zrealizować remont mieszkania? Zastanówcie się co możecie wykonać we własnym zakresie. Uważam ,że każdy może we własnym zakresie pomalować pomieszczenia w których mieszka. Z pewnością trzeba poczytać nieco na ten temat a może pooglądać filmiki - poradniki, których nie brakuje. Z pewności ą trzeba tez wybrać takie kolory farb do ścian wewnętrznych , które nas będą satysfakcjonowały.Mogę polecić wam farby firmy Dulux.
Marysia4

Re: Tańszy remont

Post autor: Marysia4 »

Cześć, Krakowianie! Szukam listew sufitowych https://e-interior.pl/sztukateria/gzyms ... -sufitowe/ w naszym mieście. Gdzie mogę znaleźć szeroki wybór wzorów i długości? Czy macie jakieś lokalne sklepy do polecenia?
piri

Re: Tańszy remont

Post autor: piri »

Renowacja łazienki może być świetnym sposobem na nadanie jej eleganckiego i nowoczesnego wyglądu. Rozważ skandynawskie wzornictwo do swojej łazienki - jego nowoczesny styl i wydajna armatura oszczędzająca wodę sprawiają, że jest to idealny wybór. Odwiedź stronę https://sklep.sotbe.com/, aby znaleźć wysokiej jakości baterie z perlatorami, systemami przepływu i powłokami, które zmniejszają zużycie wody.
Gość

Re: Tańszy remont

Post autor: Gość »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem aranżacji wnętrz, to co powiecie na porady w artykule na stronie - https://madin.com.pl/2023/12/16/piekne-obrazy/ ?
aspirinaa

Re: Tańszy remont

Post autor: aspirinaa »

Jak myślicie do czego służy żywica epoksydowa i jak może być wykorzystywana? Naprawdę mocno się nad tym waham i jak na razie nie wiem, co zrobić. Czekam na pomysły od Was.
ODPOWIEDZ