Sklep z kawą ziarnistą

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
Kleńka

Sklep z kawą ziarnistą

Post autor: Kleńka »

Bardzo lubię ziarnistą kawę, ale do tej pory kupowałam po prostu w markecie. Dopiero jakiś czas temu odkryłam sklep z kawą a właściwie palarnię kawy UpCafe - wysyłają kawę d 24godziny od wypalenia i faktycznie, czuć, że kawa jest mocno aromatyczna.
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 89
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:18

Re: Sklep z kawą ziarnistą

Post autor: Koralik »

Ja też bym chciała tym razem kupić kawę ziarnistą, ale w sklepie Woseba https://woseba.pl/kawy-ziarniste/ . Nie znam jeszcze tej marki napojów i chętnie bym spróbowała. Najchętniej kupiłabym wszystkie rodzaje ale zacznę od tej, którą pije się z mlekiem, czyli WOSEBA CREMA. Jest delikatna i aromatyczna o niskiej kwasowości. Czyli taka, jaką najbardziej lubię.
oleć

Re: Sklep z kawą ziarnistą

Post autor: oleć »

Warto jeszcze kupić ekpres do kawy BREVILLE Prima Latte. Z czystym sumieniem polecam dla wielbicieli kawy latte. Express idealnie spienia mleko, nie trzeba się męczyć z dyszą pary jak w innych modelach,. Kawa smaczna i konkretna
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 74
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:03

Re: Sklep z kawą ziarnistą

Post autor: magdap »

Również jestem tego zdania, że kawy z marketu w porównaniu z tymi, które oferują palarnie kawy wypadają bardzo słabo. Jeśli chodzi o mnie to kawę ziarnistą zamawiam tylko w palarni kawy Blueberry Roasters. Mają ogromny wybór kaw z wielu zakątków świata :)
ODPOWIEDZ