psychoterapia gestalt

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
Awatar użytkownika
tomasz76
Posty: 38
Rejestracja: 30 cze 2020, 12:17

psychoterapia gestalt

Post autor: tomasz76 »

Dłuższy czas obserwując ludzi i widzę, że wielu osobom przydałaby się psychoterapia gestalt dla zrozumienia ich zachowania :!: Tylko czekają na byle pretekst, by pokazać swoją drugą naturę :x. Dla niektórych z nich polecam stronę http://twojgestalt.pl/psychoterapia-gestalt/ , która może choć na chwilę pozwoli na zastanowienie się nad sobą :).
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: psychoterapia

Post autor: szogunek »

Sporo czytałem na temat psychoterapii dynamicznej na którą mam zamiar się zdecydować. Moja znajoma powiedziała mi, że na tej stronie internetowej: https://www.psychoterapia-skawinska.pl/ ... ynamiczna/ udało jej się znaleźć jakościowych specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się psychoterapią, co świadczy o tym, iż mają spore doświadczenie w tych sprawach. Jeśli szukacie odpowiedniego specjalisty, to warto tam zajrzeć.
koofs

Re: psychoterapia gestalt

Post autor: koofs »

Doświadczenie terapii integracji sensorycznej było dla mnie i mojej rodziny przełomowe. Zobaczyliśmy ogromną poprawę w zachowaniu i codziennych aktywnościach naszego dziecka. Bardzo polecam każdemu, kto ma podobne wyzwania. Link do terapii integracji sensorycznej
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 82
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:56

Re: psychoterapia gestalt

Post autor: kasiunia »

Jeśli czujecie ,że w Waszej rodzinie nie dzieje się najlepiej polecam Wam terapie rodzinne Warszawa w Centrum Pomocy Psychologicznej Good Life. Tam dostępni są specjaliści, którzy pomagają właśnie rodzinom, dzieciom i młodzieży a także parom i przedsiębiorcom. Żyjemy w burzliwych czasach, więc bardzo często taka psychologiczna pomoc jest konieczna.
antośkaa

Re: psychoterapia gestalt

Post autor: antośkaa »

Moim zdaniem, korzystanie z usług dostępnych na platformie internetowej pod adresem https://ctmozaika.pl/ wydaje się być dobrym wyborem. Oferowana tam terapia wydaje się być prowadzona na wysokim poziomie profesjonalizmu. Co więcej, dostępność terminów dla pacjentów nie wydaje się być problemem, co z pewnością ma duże znaczenie.
ODPOWIEDZ