Promowanie biznesu

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
maskotka10

Promowanie biznesu

Post autor: maskotka10 »

Jak szukacie potencjalnych klientów? Ja zwykle skorzystam ze strony https://bazamaili.pl/ żeby wygenerować bazę adresów email firm, a później wysyłam reklamy ręcznie albo z pomocą jakiegoś serwisu wysyłkowego. Jak to wygląda u was? Dajcie znać, może ktoś ma lepszy pomysł?
bewala

Re: Promowanie biznesu

Post autor: bewala »

maskotka10 pisze: ↑14 paź 2021, 12:32 Jak szukacie potencjalnych klientów? Ja zwykle skorzystam ze strony https://bazamaili.pl/ żeby wygenerować bazę adresów email firm, a później wysyłam reklamy ręcznie albo z pomocą jakiegoś serwisu wysyłkowego. Jak to wygląda u was? Dajcie znać, może ktoś ma lepszy pomysł?
Cieszę się, że wpadliście na taki pomysł, żeby się promować. Ja również zastanawiam się nad biznesem z niskim kapitałem, tutaj https://bif24.pl/pomysly-na-biznes/bizn ... m-pomysly/ na przykład mam gotowe pomysły. I też będę się musiała w niektórych promować. Mam nadzieję, że mi to jednak wyjdzie.
danarać

Re: Promowanie biznesu

Post autor: danarać »

maskotka10 pisze: ↑14 paź 2021, 12:32 Jak szukacie potencjalnych klientów? Ja zwykle skorzystam ze strony internetowej żeby wygenerować bazę adresów email firm, a później wysyłam reklamy ręcznie albo z pomocą jakiegoś serwisu wysyłkowego. Jak to wygląda u was? Dajcie znać, może ktoś ma lepszy pomysł?
A no masz rację, że reklama jest ważna, ale nie zapominajmy także o czymś takim jak na przykład strategia marketingowa . Ona dokładnie zakłada działania, jakie należy podjąć, by śmiało zyskać klienta. Moim zdaniem od tego powinniście zacząć, jeśli chcecie mieć skuteczną promocję.
Tadżyk

Re: Promowanie biznesu

Post autor: Tadżyk »

Oczywiście w momencie gdy chcemy pozyskiwać jeszcze więcej klientów to ja również jestem zdania, że samo promowanie biznesu na różnoraki sposób jest bardzo dobrym rozwiązaniem. W takiej sytuacji zachęcam także do przeczytania bardzo fajnego wpisu http://www.biznes-doradca.pl/jak-dobrac ... jej-marki/ gdzie zostało dokładnie opisane w jaki sposób wybrać dobrego influencera do współpracy. Jestem przekonany, że takie działania jak najbardziej są istotne.
ótak

Re: Promowanie biznesu

Post autor: ótak »

Przed siedzibą naszej firmy zawitał wyświetlacz LED, co w tym wypadku okazało się całkiem rozsądnym i trafionym wyborem. Taka forma reklamy, wykonana przez https://ecoled.info.pl/pozostale-wyswietlacze-led całkowicie mi odpowiada. W końcu jest to jakość stojąca na faktycznie wysokim poziomie. Myślę, że i w Waszym przypadku może się to okazać rozsądną inwestycją. Przemyślcie to, ja traktuje te opcje jako ciekawsza opcje dotarcia do swiezych, nowych klientow. I to faktycznie sie sprawdza!
ODPOWIEDZ