Ochrona budynków biurowych Warszawa

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
Awatar użytkownika
Aleksander
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2020, 7:52

Ochrona budynków biurowych Warszawa

Post autor: Aleksander »

Do ochrony budynków biurowych bardzo polecam firmę saippsecurity.pl. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra i dobre ceny. Polecam!
Sławomir567

Re: Ochrona budynków biurowych Warszawa

Post autor: Sławomir567 »

Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem stylu barokowego w budownictwie, to z pewnością bedziecie zainteresowani artykułem na stronie - https://lesznobarokplus.pl/odkryj-barok ... tonicznym/ . Co Wy sądzicie o tym stylu?
Franek

Re: Ochrona budynków biurowych Warszawa

Post autor: Franek »

Jeśli chodzi o budynki firmowe, to sprawdźcie Juwentus. Oferują oni kompleksową ochronę oraz wiele systemów zabezpieczających. Z tym że np. w przypadku kamer, musicie pamiętać o przepisach. Nie można nagrywać nikogo bez poinformowania go o tym, a już na pewno wykorzystywać jakichkolwiek taśm na jego niekorzyść. Zapoznajcie się z tym https://juwentus.pl/pl/blog/wpis/monito ... o-wiedziec Monitoring wizyjny a RODO - wszystkie niezbędne informacje zebrane w jednym miejscu. Warto zwrócić uwagę na to, że należy odpowiednio oznaczyć miejsca, w których są umiejscowione kamery, jak i pamiętać o konieczności wcześniejszego poinformowania pracowników o instalacji takiego systemu. W końcu nikt nie chciałby czuć się oszukany, kiedy dowie się o tym po fakcie. A tak to i wy będziecie zadowoleni, i wasi pracownicy będą czuli się komfortowo :)
ODPOWIEDZ