Gry online

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
zdobyć

Gry online

Post autor: zdobyć »

Myślę, że warto podejść do gry w ten sposób. Gra powinna odprężyć się i zachęcić do zarabiania - to już jest atrakcyjne dla hazardu. Ostatnio nie udało mi się znaleźć przyzwoitej gry. We wszystkich witrynach, w których nawigacja była bardzo niewygodna, a wybór gier jest zbyt mały. Którą witrynę możesz polecić?
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 221
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Gry online

Post autor: Gretta »

I takie są super, no ale ja raczej preferuje inne:) Do tych trzeba i nie raz porządnego komputera to wiadome. Ja dosyć często testuje nowe gry, nie boje się żadnego tytułu. Poczytajcie sobie na stronie https://ekspert.ceneo.pl/outriders-premiera o Outriders. Wygląda to bardzo obiecująco, ja zamierzam spróbować.
Błażej

Re: Gry online

Post autor: Błażej »

Jeśli chodzi o gry, to ja ostatnio znalazłem bardzo fajny spis wszystkich gier wraz z opisem itp https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/. Jeśli szukasz pomysłu na grę, w sumie niezależnie czy na grę offlinę czy online, to możesz przejrzeć ich listę gier, a może coś Ci akurat przypadnie do gustu.
Łołwen

Re: Gry online

Post autor: Łołwen »

Wydawaniem polskich wersji bardzo znanych gier fabularnych, zagranicznych, zajmuje się wydawnictwo. Polecam z nimi współpracę, gdyż po prostu bardzo dobrze znają się na swojej pracy, mają wiedzę, doświadczenie, odpowiednie zaplecze. Możemy być więc pewni, że wszystko będzie okej. Z resztą zobaczcie sobie ich portfolio
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 329
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Gry online

Post autor: Neya »

Z gry online raczej nie grywam, tak samo jak ogólnie nie grywam w jakiekolwiek gry, chyba że planszowe, to jedyny wyjątek. Te komputerowe z założenia raczej u mnie odpadają i nigdy mnie nie ciągnęły, jako jakaś ciekawa forma rozrywki i spędzania czasu.
ODPOWIEDZ