gięcie blachy na zimno

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
Glailasą

gięcie blachy na zimno

Post autor: Glailasą »

Witam, bardzo serdecznie polecam ten serwis w którym są min. takie usługi jak gięcie blachy na zimno naprawdę profesjonalna obsługa, w czasie pandemii naprawdę wszystkie środki bezpieczeństwa są zachowane. Ceny są bardzo dobre jeśli ktoś chce skorzystać polecam.
Kryśkaa

Re: gięcie blachy na zimno

Post autor: Kryśkaa »

Miesiąc temu kupiliśmy centrum tokarskie. Wybrałam automat GN4200 https://www.metalteam.pl/oferta/obrabia ... omatyzacja. Bardzo precyzyjny, pracuje z dużą dokładnością. System podawania i odbierania jest również dobrze dopracowany. Teraz możemy robić wszystko u siebie i nie muszę nikomu nic zlecać.
PawełPankowski

Re: gięcie blachy na zimno

Post autor: PawełPankowski »

Jeżeli jesteśmy w temacie tokarskim to ja mogę polecić firmę https://silovex.pl/o-firmie/ - usługi frezarskie Śląsk - SIŁOVEX . Firma oferuję kompleksowe usługi w zakresie napraw podzespołów mechanicznych maszyn budowlanych i hydrauliki siłowej . Firma podejmie się również takich działań jak obróbka skrawaniem na tokarkach konwekcyjnych oraz obróbki tokarskich na tokarce CNC.
móvicia

Re: gięcie blachy na zimno

Post autor: móvicia »

Niestety, ale nie wiem, czy ten rodzaj usług jest często oferowany. Za to cięcie plazmą jest popularne na przykład w Krakowie. Pracuje tutaj wielu tokarzy, również w firmie Unihut, która jest już na rynku od wielu lat. Bez problemu radzi sobie z różnego rodzaju obróbką. Moim zdaniem zdecydowanie warto się do nich zgłosić.
ODPOWIEDZ