dobry hosting stron internetowych

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
Awatar użytkownika
tomasz76
Posty: 38
Rejestracja: 30 cze 2020, 12:17

dobry hosting stron internetowych

Post autor: tomasz76 »

Powiem, że jeśli chodzi o hosting stron internetowych, to generalnie całkiem korzystną ofertę na tę usługę ma Sprint Data Center. Jeśli jeszcze nie zaznajomiliście się z ich pakietami, to polecam zajrzeć tutaj https://www.sprintdatacenter.pl/tani-hosting-www . Polecam zajrzeć, sam korzystałem i jestem zadowolony.
Łasica23

Re: dobry hosting stron internetowych

Post autor: Łasica23 »

tomasz76 pisze: ↑18 maja 2021, 10:51 Powiem, że jeśli chodzi o hosting stron internetowych, to generalnie całkiem korzystną ofertę na tę usługę ma Sprint Data Center. Jeśli jeszcze nie zaznajomiliście się z ich pakietami, to polecam zajrzeć tutaj https://www.sprintdatacenter.pl/tani-hosting-www . Polecam zajrzeć, sam korzystałem i jestem zadowolony.
Mi ostatnio polecano dbhosting dla strony internetowej. Troche o nim poczytałem, między innymi na https://rankinghost.pl/dhosting/ i wydaje mi się on bardzo dobrym rozwiązaniem dla strony internetowej.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 444
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: dobry hosting stron internetowych

Post autor: Neya »

Z pewnością dobry hosting to szybki hosting, trzeba tylko jeszcze wiedzieć, jak go wybrać i dlaczego tak właściwie prędkość ma takie znaczenie. Można przeczytać o tym więcej tu https://www.fandroid.com.pl/dlaczego-sz ... azny,25116 a chyba dobrze poznać zalety, jakie to ze sobą niesie i dlaczego warto zwrócić na takie kwestie uwagę.
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: dobry hosting stron internetowych

Post autor: szogunek »

Jeśli rozważacie kwestie zakupu hostingu, to moim zdaniem najlepszą ofertę posiada ta firma: https://www.hostingi.net/jak-kupic-hosting/ . W dodatku oferują prosty tutorial, który pokaże wam krok po kroku, jak dokonać zamówienia, co ułatwi cały proces.
ODPOWIEDZ