Co to jest system CRM?

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
Michał Gwóźdź

Co to jest system CRM?

Post autor: Michał Gwóźdź »

system crm jest bardzo przydatny gdyż usprawnia organizację pracy w firmie. Nie każdy jednak wie co to jest system CRM, jak go wykorzystać, oraz jakie są jego funkcje. Polecam przeczytać jeśli ktoś jeszcze nie wie co to jest system crm. Samo wdrożenie wcale nie jest trudne, o czym przeczytacie właśnie w tym artykule.
kaseś

Re: Co to jest system CRM?

Post autor: kaseś »

Działamy na Berberis i wszystko jest OK. Na efekty musieliśmy sporo popracować, ale wszystko udało się zrobić. Powiedzmy sobie szczerze - poprzez kilka kroków wiele osiągnęliśmy, sporo dało się zmienić, kierunek był odpowiedni, ale to nie tak, że wszystko poszło od razu. Composita wykonała dla nas genialną robotę.
Łukasz74

Re: Co to jest system CRM?

Post autor: Łukasz74 »

U mnie w firmie korzystam z systemu CRM od FIRMAO i mogę go jak najbardziej polecić. Tak naprawdę w tym narzędziu posiadam wszystkie informacje na temat moich kontrahentów, ewidencji czasu pracy moich współpracowników, program też usprawnił fakturowanie oraz działanie na serwisie ALLEGRO. Polecam bardzo ten program: https://firmao.pl/ds
Jodeś

Re: Co to jest system CRM?

Post autor: Jodeś »

W mojej opinii świetnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o skuteczny program do fakturowania jest RafSoft 2021 https://www.rafsoft.net/ i spełnia swoje zadanie w stu procentach. Jednocześnie jest w pełni stabilny w działaniu, brak problemów z ogarnięciem obsług również dodatkowych funkcji tzw. małej księgowości i pełna pomoc podczas wdrażania programu do firmy. Dlatego osobiście uważam, że dla nas był i nadal jest to dobry kierunek bo jednak ułatwia zarządzanie księgowością na co dzień.
betsoń

Re: Co to jest system CRM?

Post autor: betsoń »

Mnie praca na Berberis dała mocną zmianę i nie była tutaj potrzebna żadna cudowna metoda. Działaliśmy zwyczajnie, krok po kroku, wprowadzaliśmy dane, monitorowaliśmy wyniki i docelowo zrobiliśmy to, na czym nam zależało. Żadne cuda tutaj nie były potrzebne. Wszystko zostało szybko załatwione.
Rafał80

Re: Co to jest system CRM?

Post autor: Rafał80 »

Moim zdaniem dobry CRM jest podstawą sukcesu w biznesie. W swojej firmie korzystam z oprogramowania od FIRMAO, jest to jeden z najlepszych programów na rynku. Polecam sprawdzić ich ofertę, jest naprawdę dobra, do tego mają oni teraz 14 dni darmowego okresu próbnego! https://firmao.pl/ds
betsoń

Re: Co to jest system CRM?

Post autor: betsoń »

Myślę, że Berberis to wyłącznie dobry krok i widzimy to na co dzień. Kierunek zmian odpowiedni pod każdym względem, całość zrealizowana tak, jak należy. Jeśli tylko będziecie pilnować totalnych podstaw, to wszystko powinno pójść w dobrym kierunku. My się tego trzymaliśmy i efekty szybko nadeszły.
dareń

Re: Co to jest system CRM?

Post autor: dareń »

Berberis działa solidnie, robi różnicę, pomaga, pozwala optymalizować i kierunek jest odpowiedni. To nie jest tak, że nagle z niczego osiągniecie mega wyniki - na wszystko trzeba poczekać, w przeciwnym wypadku nic z tego nie wyjdzie. Wprowadzajcie dane, róbcie to systematycznie, docelowo wypracujecie naprawdę fajny wynik.
Łoś

Re: Co to jest system CRM?

Post autor: Łoś »

my też korzystamy z Firmao od lat. Szukaliśmy rozwiązania, do zarządzania firmą. Szukaliśmy również integracji Z allegro. Firmao posiada te wszystkie funkcje na których nam zależało. System jest indywidualnie dopasowywany do naszych potrzeb, możesz zarządzać firmą z każdego miejsca na świecie :)
sadson

Re: Co to jest system CRM?

Post autor: sadson »

Na pewno praca na Berberis robi swoje. W zasadzie można uzyskać mocną odmianę sytuacji.
To nie stanie się od razu, lecz po czasie, ale docelowo powinno być mega.
Kwestia systematycznego wprowadzania danych, a wtedy docelowo zrobicie coś naprawdę dużego.
Powodzenia.
betsonik

Re: Co to jest system CRM?

Post autor: betsonik »

My dalej na Berberis i wszystko działa perfekcyjnie. Czy to opcja dla każdego? Nie do końca, natomiast kierunek zdecydowanie odpowiedni. Prostymi krokami da się zrobić sporo i nie ma w tym niczego szokującego. Trzymajcie się krok po kroku a będzie dobrze.
Miteś Adam

Re: Co to jest system CRM?

Post autor: Miteś Adam »

Kompleksowo niszczeniem dokumentów zajmuje sie firma https://medienpartner.pl/. Współpracę polecam. Bardzo dobrej jakości usługa, przeprowadzona w sposób rzetelny, na odpowiedniej niszczarce. Plusem jest też to, że cała usługa jest po prostu nagrywana, więc bez dwóch zdań mamy dowód, że dokumenty były zniszczone
ODPOWIEDZ