Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Hazoń

Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Post autor: Hazoń »

Gdzie kupujecie wyposażenie do swojej gastronomii? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i jednocześnie wiecie gdzie nie przepłacę i oczywiście mogę liczyć na pełne wsparcie obsługi, ale również terminowość realizacji bo jednak jest z tym coraz więcej problemów. Pomożecie?
JanekLoń

Re: Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Post autor: JanekLoń »

W takim razie jeżeli jesteście na etapie kompletowania wyposażenia lokalu gastronomicznego to jak najbardziej warto tutaj sprawdzić Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w którym znajdziecie wszystko co potrzebne w dobrej cenie, profesjonalnym wsparciu obsługi i jednocześnie dotrzymaniu terminów realizacji przy mniejszych, jak i tych większych zamówieniach.. Mam nadzieję, że także się nie zawiedziecie.
KamilEł

Post autor: KamilEł »

Akurat tutaj śmiało mogę się zgodzić z opinią poprzednika, uważam że to najlepsza firma na jaką mogliśmy postawić jeśli chodzi o wybór sprzętu gastronomicznego i nie tylko bo przy długim czasie liczyć się także podejście obsługi, konkurencyjność ofert, świetnie rozbudowane propozycje produktów i do tego dotrzymują dobrego terminu samej realizacji.
Hazoń

Post autor: Hazoń »

KamilEł pisze: ↑28 paź 2021, 12:23 Akurat tutaj śmiało mogę się zgodzić z opinią poprzednika, uważam że to najlepsza firma na jaką mogliśmy postawić jeśli chodzi o wybór sprzętu gastronomicznego i nie tylko bo przy długim czasie liczyć się także podejście obsługi, konkurencyjność ofert, świetnie rozbudowane propozycje produktów i do tego dotrzymują dobrego terminu samej realizacji.
No to chyba czas w takim razie się rozejrzeć za propozycjami jakie tutaj nam przygotowali.
RobertMiń

Post autor: RobertMiń »

Też sądzę, że jedna kompletując wyposażenie do restauracji to znalezienie sprawdzonej hurtowni gastronomicznych w której nie tylko jest praktycznie wszystko do kuchni w gastronomii, ale jednocześnie obsługa która zna się na temacie i realizująca sprawnie nawet duże zamówienia trzonów i mebli metalowych. Mam nadzieję, że znajdziecie wszystko co potrzebne od drobnicy, po duże elementy. Myślę, że się nie zawiedziecie.
artur gałek

Post autor: artur gałek »

Pytacie o różne sprzęty więc ja podpowiem odnośnie zmywarki. My mamy zmywarkę od https://www.winterhalter.com/pl-pl/ i co Ci mogę powiedzieć. Klasa, klasa, klasa. Na głowę bije inne marki, które szybko okazują się awaryjne. Za tą cenę jakość jest genialna, warta każdej złotówki.
ODPOWIEDZ