Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Hazoń

Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Post autor: Hazoń »

Gdzie kupujecie wyposażenie do swojej gastronomii? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i jednocześnie wiecie gdzie nie przepłacę i oczywiście mogę liczyć na pełne wsparcie obsługi, ale również terminowość realizacji bo jednak jest z tym coraz więcej problemów. Pomożecie?
JanekLoń

Re: Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Post autor: JanekLoń »

W takim razie jeżeli jesteście na etapie kompletowania wyposażenia lokalu gastronomicznego to jak najbardziej warto tutaj sprawdzić Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w którym znajdziecie wszystko co potrzebne w dobrej cenie, profesjonalnym wsparciu obsługi i jednocześnie dotrzymaniu terminów realizacji przy mniejszych, jak i tych większych zamówieniach.. Mam nadzieję, że także się nie zawiedziecie.
KamilEł

Re: Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Post autor: KamilEł »

Akurat tutaj śmiało mogę się zgodzić z opinią poprzednika, uważam że to najlepsza firma na jaką mogliśmy postawić jeśli chodzi o wybór sprzętu gastronomicznego i nie tylko bo przy długim czasie liczyć się także podejście obsługi, konkurencyjność ofert, świetnie rozbudowane propozycje produktów i do tego dotrzymują dobrego terminu samej realizacji.
Hazoń

Re: Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Post autor: Hazoń »

KamilEł pisze: ↑28 paź 2021, 12:23 Akurat tutaj śmiało mogę się zgodzić z opinią poprzednika, uważam że to najlepsza firma na jaką mogliśmy postawić jeśli chodzi o wybór sprzętu gastronomicznego i nie tylko bo przy długim czasie liczyć się także podejście obsługi, konkurencyjność ofert, świetnie rozbudowane propozycje produktów i do tego dotrzymują dobrego terminu samej realizacji.
No to chyba czas w takim razie się rozejrzeć za propozycjami jakie tutaj nam przygotowali.
RobertMiń

Re: Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Post autor: RobertMiń »

Też sądzę, że jedna kompletując wyposażenie do restauracji to znalezienie sprawdzonej hurtowni gastronomicznych w której nie tylko jest praktycznie wszystko do kuchni w gastronomii, ale jednocześnie obsługa która zna się na temacie i realizująca sprawnie nawet duże zamówienia trzonów i mebli metalowych. Mam nadzieję, że znajdziecie wszystko co potrzebne od drobnicy, po duże elementy. Myślę, że się nie zawiedziecie.
artur gałek

Re: Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Post autor: artur gałek »

Pytacie o różne sprzęty więc ja podpowiem odnośnie zmywarki. My mamy zmywarkę od https://www.winterhalter.com/pl-pl/ i co Ci mogę powiedzieć. Klasa, klasa, klasa. Na głowę bije inne marki, które szybko okazują się awaryjne. Za tą cenę jakość jest genialna, warta każdej złotówki.
Gawron

Re: Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Post autor: Gawron »

Kiedy planowałem otworzyć własną restaurację, jednym z moich największych wyzwań było zrozumienie, jakie elementy są niezbędne w kuchni gastronomicznej. Znajomość specyfikacji, materiałów i funkcji była kluczem. Po długich poszukiwaniach trafiłem na https://gastroprodukt.pl/kuchnie-gastronomiczne gdzie znalazłem wszystkie niezbędne informacje i produkty. Od tego czasu moja kuchnia funkcjonuje bez zarzutu.
wiolaa

Re: Wyposażenie gastronomii - kuchenka

Post autor: wiolaa »

Zawsze istnieje opcja wyboru pieca do pizzy od firmy Ariete. Wielu użytkowników chwali sobie to rozwiązanie, zwłaszcza ze względu na bezproblemowe działanie pieców. Dodatkowo, obsługa klienta charakteryzuje się doskonałym podejściem, co sprawia, że korzystanie z produktów Ariete jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące.
ODPOWIEDZ