W jaki sposób kompaktor do Styropianu pomógł Appliance Store zaoszczędzić dużo pieniędzy

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
haileechen
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2020, 5:03

W jaki sposób kompaktor do Styropianu pomógł Appliance Store zaoszczędzić dużo pieniędzy

Post autor: haileechen »

W przemyśle AGD styropian jest najczęściej stosowany w narożnikach lub bokach w celu ochrony urządzeń takich jak pralki, suszarki, lodówki itp. Przed zderzeniem i uszkodzeniem podczas załadunku i transportu. W większości tych sklepów z urządzeniami usługa instalacji jest zawsze niezbędna, a po odebraniu opakowań z pianki dużym problemem jest sposób postępowania z recyklingiem styropianuhttp://www.recykling-styropianu.pl/.

Kiedy raport zbadał strumień odpadów z dużego sklepu AGD i odkrył, że styropian stanowi od 60 do 80 procent ich całkowitej ilości odpadów w każdym sklepie. Jest to odpowiednik 53-stopowej ciężarówki transportowej wypełnionej styropianem z każdego sklepu kierującego się na wysypisko co tydzień. Oczywiście w rzeczywistości ilość oczekująca na recykling jest bardzo duża i konieczne jest egzekwowanie działania recyklingu styropianu.

Zalecanym rozwiązaniem jest użycie zagęszczacza styropianu. Niektóre sklepy AGD, takie jak Home Depot, Wal-Mart, Lowes, Best Buy, są udanymi skrzynkami, które przeprowadzają recykling styropianu. Wcześniej cały styropian wytworzony w usłudze dostawy trafia bezpośrednio na wysypisko, bez recyklingu. Co kilka dni mogą napełniać śmietnik o powierzchni 40 jardów, co każdego miesiąca prowadziło do bardzo wysokich rachunków na śmieci.

Po kilku miesiącach badań zdecydowali się zagęścić styropian za pomocą zagęszczacza styropianu. Przy zaledwie 2 godzinach pracy każdego dnia mogą one poddać recyklingowi wszystkie odpady styropianu. Obecnie tylko 1 zrzut każdego miesiąca ze wszystkimi prawdziwymi śmieciami. Program recyklingu styropianu pomógł im zaoszczędzić dużo pieniędzy.

W rzeczywistości nie tylko sklep z urządzeniami, ale także logistyka, sprzedawca detaliczny, firma meblowa, producent piany itp. Zawsze będą mieli problem z recyklingiem piany. Tam, gdzie jest wola, jest sposób i tylko zestaw styropianowego zagęszczacza może rozwiązać problem.