Victoria Vynn

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Biś

Victoria Vynn

Post autor: Biś »

Znacie może produkty do stylizacji paznokci z Victoria vynn? Któraś z Was jest może stylistką i pracuje na tych produktach w gabinecie? A może kupujecie je do domu i same sobie robicie pazurki? Dajcie proszę znać, bo ja jestem dopiero początkująca w temacie.
Żanetta

Re: Victoria Vynn

Post autor: Żanetta »

Bardzo dobrze znam te produkty. Lakiery, bazy i topy używam od bardzo dawna i jestem zadowolona zarówno trwałością jak i pigmentacją (lakiery). Natomiast ostatnio zaczęłam pracę z żelami. Moje nowe odkrycie to Mousse Sculpture Gel, który niesamowicie buduje szkielet paznokcia, bardzo dobrze się rozprowadza i nie zalewa skórek. Do tego występuje w wielu cudnych kolorach :)
Bóbr

Re: Victoria Vynn

Post autor: Bóbr »

Biś pisze: ↑28 maja 2021, 23:59 Znacie może produkty do stylizacji paznokci z Victoria vynn? Któraś z Was jest może stylistką i pracuje na tych produktach w gabinecie? A może kupujecie je do domu i same sobie robicie pazurki? Dajcie proszę znać, bo ja jestem dopiero początkująca w temacie.
Jak robiłam paznokcie to korzystałam z tych produktów i są naprawdę ok. Teraz używam tylko odżywki wzmacniającej paznokcie firmy Eveline 6w1. Kończę już pierwsze opakowanie tej odżywki i na pewno kupię kolejne!

łowcy smoków zabawki
ODPOWIEDZ