Ubezpieczenie na życie

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
ubezman
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2020, 4:09

Ubezpieczenie na życie

Post autor: ubezman »

Szukam bezpieczeństwa w życiu. Potrzebuje czegoś co zagwarantuje mi spokój. Dla mnie jednym z najlepszych wyborów będzie https://ubezpieczamy24.com/ubezpieczenie-na-zycie/ - czy ktoś zna tę firmę i może ją polecić? Ja ją raczej wybiorę.
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: qermina »

Znam firmę, o której wspomniałeś i niestety mam z nimi złe wspomnienia. Ich agent na siłę próbował mi wcisnąć drogą polisę na życie o bardzo wąskim zakresie, więc całkowicie ich odradzam. Lepiej samemu sobie znaleźć odpowiedniego ubezpieczyciela, mnie się udało przez porównywarkę https://rankomat.pl/ubezpieczenia-na-zycie/kalkulator i w końcu mam odpowiednią polisę na życie.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: rudolf »

Jak najbardziej ubezpieczenie na życie jest dość istotne i muszę powiedzieć, że ja je posiadam. Jeszcze jak zacząłem interesować się ubezpieczeniami to przeczytałem na stronie https://kioskpolis.pl/bonus-malus/ czym jest bonus malus. Muszę przyznać, że nie wiedziałem o tym wcześniej.
mączka

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: mączka »

Moim zdaniem ubezpieczenie na życie warto wykupić. W razie czego jesteśmy w ten sposób w stanie w jakiś sposób zabezpieczyć swoich bliskich. Warto jednak pomyśleć o innych ubezpieczeniach. Jakiś czas temu zaczął się rok szkolny, więc zaczęło mnie takie ubezpieczenie interesować. Na tej stronie https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... ne/87.html znalazłam wyczerpujące dla mnie informacje w tym zakresie. Zostając na stronie można od razu porównać oferty i obliczyć składkę. To bardzo wygodne rozwiązanie.
Wardziń78

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: Wardziń78 »

Przy czym dobrze jest zacząć od drzwi antywłamaniowych dostępnych w ofercie salonu https://www.vox.pl/dip-salon-lublin-sal ... tro-2--191. Lokalizacje dostępne na terenie całego kraju, plus można zamówić bezpośrednio ze sklepu internetowego.
ODPOWIEDZ