Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 66
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:07

Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: nosleep »

Witam,
planuję zatrudnienie osób z Ukrainy. Bedzie mi potrzebny tłumacz języka ukraińskiego. Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego?
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: kapuc »

Fachowe tłumaczenia zdecydowaliśmy się powierzyć zaufanej ekipie. Oczywiście padło na http://www.polskoniderlandzki.pl/, którym zadanie te wyszło bardzo porządnie. Wszelkie teksty jak i dokumenty były tłumaczone sprawnie i szybko z języka polskiego na niderlandzki. Polecam!
Awatar użytkownika
Biznesowa
Posty: 94
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:30

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Biznesowa »

Czyli pewnie takze Cie interesuje tłumaczenia kraków cennik , prawda? Mozesz go znalezc np na stronie Tlumaczalnia.pl To strona firmowa pani Wandy Konior - tlumacza przysieglego jezyka ukrainskiego w Krakowie. Ale spokojnie, spokojnie - nie musisz do niej nawet udawac sie osobiscie, aby zamowic czy zalatwic tlumaczenie - wszystko mozna uzgodnic mailowo czy telefonicznie. A dokumenty przetlumaczone (przysiegle lub nie) moze odeslac poczta/kurierem.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 213
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: bartoszN »

Jesli to ma być tłumacz przysięgły to może to biuro https://www.centrumtlumaczen.pl/tlumacz ... ukrainski/, ogólnie mają siedzibę w Warszawie ale większość spraw można załatwić drogą mailową przecież. Przyjmują takie zlecenia. Jedynie tłumaczenia przysięgłe trzeba odebrać osobiście, to w końcu już poważniejsze dokumenty opatrzone imienną pieczęcią.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:44

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: pukla123 »

Polecam przeczytać dość ciekawy artykuł o tłumaczeniach technicznych który ukazuje jak ciężka jest praca tłumacza. Mnie bardzo zaciekawil
Awatar użytkownika
ewelka9211
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:58

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: ewelka9211 »

Ja również jestem na etapie poszukiwania idealnego tłumacza, ale języka angielskiego. Przyznam szczerze, że jednak nie mam pojęcia, czym sugerować się podczas wyboru, ale na szczęście jest taka strona, jak http://kleincollinstrack.com/translatio ... r/dot_jmbe gdzie znajdziecie super wskazówki.
Awatar użytkownika
Loipeld
Posty: 64
Rejestracja: 29 gru 2019, 10:27

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Loipeld »

Na pewno jeśli interesują was tego typu tłumaczenia, warto będzie zajrzeć do oferty usług biura tłumaczeń turbotlumaczenia.pl . Znajmoy współpracuje z nimi już dłuższy czas i na prawdę bardzo chwali ich usługi
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: qermina »

Jeśli o tłumaczenia chodzi to ja zawsze korzystam z biura tłumaczeń. Od jakiegoś czasu korzystam z tego, które znalazłam na stronie https://supertlumacz.pl/ . Jakiś czas temu sama zabrałam się za tłumaczenie jednak szybko przekonałam się, że biegła znajomość języka w mowie potocznej ma się nijak do tłumaczenia dokumentu branżowego. Ponieważ bardzo zależało mi na rzetelnym tłumaczeniu zdecydowałam się na pomoc fachowców w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:20

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Bodzio12 »

Jeżeli potrzebujecie pomocy tłumacza to polecam skontaktować się z firmą tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego oni współpracują z szerokim gronem tłumaczy, znajdą dla ciebie osobę, która ma doświadczenie w przekładzie rozmów o danej tematyce lub branży. Polecam.
ODPOWIEDZ