Szkolenie wyjazdowe

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
sylwester_95
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2022, 19:41

Szkolenie wyjazdowe

Post autor: sylwester_95 »

Czy zdarza się, że w Waszych formach organizowane są szkolenia wyjazdowe? U nas raczej rzadko, może raz na kilka lat, zazwyczaj krótkie, jednodniowe prezentacje. Ale w tym roku szykuje się właśnie dwudniowy wyjazd, będzie to szkolenie połączone z jakimiś atrakcjami, żeby zintegrować pracowników. Nasza firma ostatnio połączyła działy i jeszcze nie zdążyliśmy tak naprawdę za dobrze się poznać, więc wydaje mi się, że takie wyjazdy firmowe w takiej sytuacji są super rozwiązaniem.
xnatkaa

Re: Szkolenie wyjazdowe

Post autor: xnatkaa »

Ja to nie chcę czegoś wybitnego, mam do zrobienia po prostu kurs zgrzewacza rur pe i pod tym względem szukam możliwości. Może jesteście w stanie mi pomóc pod tym względem? Może warto właśnie sobie w tym kierunku posunięcia zrobić? Mam nadzieję że tak będzie. To naprawdę dla mnie kluczowe.
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 193
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: Szkolenie wyjazdowe

Post autor: krakowska »

Ciekawa jestem jaki samochód z wypożyczalni na wyjazd służbowy byś wybrał? Szykuje mi się taki wyjazd i właśnie mam dylemat na jakie konkretnie auto mam się zdecydować. Wybór jest bardzo duży z tego co widziałam :)
karniszon

Re: Szkolenie wyjazdowe

Post autor: karniszon »

Fajnie jak firma w ogole inwestuje w szkolenia i rozwoj pracownikow, niekoniecznie musi to az byc wyjazdowo - choc to wiadomo dodatkowy atut :D Mnie juz by nawet ucieszyl kurs php online, a tak sama bede musiala chyba w niego zainwestowac :D
polinezo

Re: Szkolenie wyjazdowe

Post autor: polinezo »

Jeśli jesteście w pełni pewni, że dobrze wybieracie odpowiedzialne działania, to ja Was proszę, żebyście mi poradzili. Chodzi o coś takiego jak zgrzewanie rur szkolenia dokładniej. Czy macie w tym obszarze jakieś informacje? Może jednak każdy z nas ma prawo wyboru? Dajcie znać, to dla mnie kluczowe.
dzamir

Re: Szkolenie wyjazdowe

Post autor: dzamir »

Fajna sprawa z takim wyjazdowym szkoleniem, u mnie niestety czegos takiego nie organizuja :roll: Moj znajomy tez mi sie ostatnio chwalil ze firma zainwestowala i postawila na kurs c# dla specjalistow by odswiezyc im tematy programowania
Gawron

Re: Szkolenie wyjazdowe

Post autor: Gawron »

Szkolenia miękkie różnią się od szkoleń technicznych, ponieważ skupiają się na rozwijaniu umiejętności, które są mniej mierzalne, ale równie ważne, jak na przykład empatia czy umiejętność słuchania. Te umiejętności są kluczowe w budowaniu skutecznych zespołów i liderów. Informacje o tym, jak szkolenia miękkie mogą przyczynić się do rozwoju zawodowego, znajdziesz pod tym linkiem https://stalowemiasto.pl/artykuly/artyk ... z&id=57065 gdyż są one istotne w każdym środowisku zawodowym.
ODPOWIEDZ