Systemy/ raportowanie

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
Masti55
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:56

Systemy/ raportowanie

Post autor: Masti55 »

Hej,

czy ktoś ma do polecenia firmę zajmującą się systemami typu ERP, CRM itd?Zastanawiamy sie nad wprowadzeniem czegoś takiego
Awatar użytkownika
Daniel44
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2020, 22:00

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: Daniel44 »

Twoje zapytanie jest zbyt ogólne. Musisz uscislic czego tak narpawdę poszukujesz i czego dokładnie szukasz. Jest to bardzo złożony proces i wraz z osobami odpowiedzialnymi musicie ustalić cele. Jeżeli sami do konca jeszcze nie wiecie czego szukacie to polecam ten blog IT wiele sie mozna dowiedziec.

oparzenie sloneczne jak leczyc
Awatar użytkownika
danara
Posty: 79
Rejestracja: 25 cze 2019, 15:04

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: danara »

Powinieneś określić, co Cię interesuje, na jakich działaniach Ci zależy. I dopiero wtedy my będziemy w stanie coś Ci doradzić, Ogólnie rzecz mówiąc, jeśli się już na taki system zdecydujecie, będzie Wam konieczna Integracja systemów , żeby nowy system, jak i stary razem współgrały i ze sobą nie kolidowały. Mam nadzieję, że i o tym pamiętacie?
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 146
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: szogunek »

Pamiętajcie również o dobrym systemie CRM. W pewnym momencie rozwoju firmy bez tego ani rusz. Polecam spojrzeć na przykład na te propozycje od firmy : https://www.baseline.pl/system-crm/ Z tego co słyszałam, to są specjalistami w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
chunn
Posty: 89
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:29

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: chunn »

CRM z reguły wchodzi w skład każdego ERP wraz z innymi rozwiązaniami. Jeśli potrzebujesz sam crm, to szukaj lżejszych rozwiązań np. crm online https://bs4.pl/ To programy z reguły są dosyć proste w obsłudze i nawet nowicjusz sobie z nimi poradzi.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: rudolf »

Kiedy faktycznie chcemy robić o wiele lepszy wyniki w naszej firmie to warto jest stawiać na innowacyjne rozwiązania. Ja bardzo chwalę sobie system CRM https://www.connecto.pl/crm-dla-srednich-firm/ który moim zdaniem jest jednym z najlepszych rozwiązań na rynku na tą chwilę.
Awatar użytkownika
betson
Posty: 88
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:28

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: betson »

Po prostu postawcie na odpowiednią wersję systemu i wszystko będzie w porządku - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/lini ... produktow/ Jest ich kilka. Sami musicie określić, których funkcji potrzebujecie. Jeśli odpowiednio dopasujecie rozwiązania, to na bank będziecie zadowoleni. Powodzenia!
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 84
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: fiona45 »

Bardzo nowoczesne systemy widziałam na https://www.hdsystem.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie i różne propozycje. Czasem warto zainwestować w coś konkretnego, aby lepiej pracowało się.
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: mmka992 »

Ja to się zastanawiam nad tym, jakie są koszty wdrożenia sap, ponieważ z wielu opinii wynika, że jest to system idealny dla wielu różnych firm. Takie systemy zdecydowanie pomagają w tym, aby firma działała sprawnie, a dzięki temu generowała większe zyski. Widzialam wszystko na stronie https://www.bpxglobal.com/solution/sap/
śćak

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: śćak »

Mogę polecić Ci system Firmao CRM, który zawiera ERP. Nie dość, że w jednym miejscu masz moduł, który służy do zarządzania magazynem, kompletacją czy produkcją to dodatkowo możesz zarządzać swoją firmą, czasem pracy pracowników, czy fakturami. W jednym systemie masz dostęp do maili oraz do powiązanych z nimi kontrahentów, czy dokumentów. Sprawdź sobie na
www.firmao.pl/ds. Przez 14 dni program jest darmowy, a można przetestować sobie wszystkie funkcje.
uniką

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: uniką »

My też używamy Firmao. Po kilku miesiącach mogę śmiało powiedzieć, że to bardzo fajne, intuicyjne oprogramowanie, jeśli chodzi o cenę, to analitycy dopasowali nam pakiet do naszych oczekiwań i ograniczonego budżetu. Do tego, zanim się zdecydowaliśmy kupić pakiet, najpierw za darmo testowaliśmy system, wszystkie info są na stronie http://firmao.pl/ds.
ODPOWIEDZ