Systemy/ raportowanie

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
Masti55
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:56

Systemy/ raportowanie

Post autor: Masti55 »

Hej,

czy ktoś ma do polecenia firmę zajmującą się systemami typu ERP, CRM itd?Zastanawiamy sie nad wprowadzeniem czegoś takiego
Awatar użytkownika
Daniel44
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2020, 22:00

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: Daniel44 »

Twoje zapytanie jest zbyt ogólne. Musisz uscislic czego tak narpawdę poszukujesz i czego dokładnie szukasz. Jest to bardzo złożony proces i wraz z osobami odpowiedzialnymi musicie ustalić cele. Jeżeli sami do konca jeszcze nie wiecie czego szukacie to polecam ten blog IT wiele sie mozna dowiedziec.
Awatar użytkownika
danara
Posty: 79
Rejestracja: 25 cze 2019, 15:04

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: danara »

Powinieneś określić, co Cię interesuje, na jakich działaniach Ci zależy. I dopiero wtedy my będziemy w stanie coś Ci doradzić, Ogólnie rzecz mówiąc, jeśli się już na taki system zdecydujecie, będzie Wam konieczna Integracja systemów , żeby nowy system, jak i stary razem współgrały i ze sobą nie kolidowały. Mam nadzieję, że i o tym pamiętacie?
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: szogunek »

Pamiętajcie również o dobrym systemie CRM. W pewnym momencie rozwoju firmy bez tego ani rusz. Polecam spojrzeć na przykład na te propozycje od firmy : https://www.baseline.pl/system-crm/ Z tego co słyszałam, to są specjalistami w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
chunn
Posty: 89
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:29

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: chunn »

CRM z reguły wchodzi w skład każdego ERP wraz z innymi rozwiązaniami. Jeśli potrzebujesz sam crm, to szukaj lżejszych rozwiązań np. crm online https://bs4.pl/ To programy z reguły są dosyć proste w obsłudze i nawet nowicjusz sobie z nimi poradzi.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: rudolf »

Kiedy faktycznie chcemy robić o wiele lepszy wyniki w naszej firmie to warto jest stawiać na innowacyjne rozwiązania. Ja bardzo chwalę sobie system CRM https://www.connecto.pl/crm-dla-srednich-firm/ który moim zdaniem jest jednym z najlepszych rozwiązań na rynku na tą chwilę.
Awatar użytkownika
betson
Posty: 88
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:28

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: betson »

Po prostu postawcie na odpowiednią wersję systemu i wszystko będzie w porządku - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/lini ... produktow/ Jest ich kilka. Sami musicie określić, których funkcji potrzebujecie. Jeśli odpowiednio dopasujecie rozwiązania, to na bank będziecie zadowoleni. Powodzenia!
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 84
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: fiona45 »

Bardzo nowoczesne systemy widziałam na https://www.hdsystem.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie i różne propozycje. Czasem warto zainwestować w coś konkretnego, aby lepiej pracowało się.
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: mmka992 »

Ja to się zastanawiam nad tym, jakie są koszty wdrożenia sap, ponieważ z wielu opinii wynika, że jest to system idealny dla wielu różnych firm. Takie systemy zdecydowanie pomagają w tym, aby firma działała sprawnie, a dzięki temu generowała większe zyski. Widzialam wszystko na stronie https://www.bpxglobal.com/solution/sap/
śćak

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: śćak »

Mogę polecić Ci system Firmao CRM, który zawiera ERP. Nie dość, że w jednym miejscu masz moduł, który służy do zarządzania magazynem, kompletacją czy produkcją to dodatkowo możesz zarządzać swoją firmą, czasem pracy pracowników, czy fakturami. W jednym systemie masz dostęp do maili oraz do powiązanych z nimi kontrahentów, czy dokumentów. Sprawdź sobie na
www.firmao.pl/ds. Przez 14 dni program jest darmowy, a można przetestować sobie wszystkie funkcje.
uniką

Re: Systemy/ raportowanie

Post autor: uniką »

My też używamy Firmao. Po kilku miesiącach mogę śmiało powiedzieć, że to bardzo fajne, intuicyjne oprogramowanie, jeśli chodzi o cenę, to analitycy dopasowali nam pakiet do naszych oczekiwań i ograniczonego budżetu. Do tego, zanim się zdecydowaliśmy kupić pakiet, najpierw za darmo testowaliśmy system, wszystkie info są na stronie http://firmao.pl/ds.
ODPOWIEDZ