Rzeczoznawca online?

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
remigiusz-71
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 19:05

Rzeczoznawca online?

Post autor: remigiusz-71 »

Mieliście okazję korzystać z usług rzeczoznawcy przez internet? Konkretnie mam na myśli firmę rzeczoznawcaonline.pl. Przydałaby mi się pomoc eksperta od odszkodowań, a nie ukrywam, że załatwienie wszystkiego online brzmi zachęcająco.
Awatar użytkownika
prot90
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2020, 14:59

Re: Rzeczoznawca online?

Post autor: prot90 »

Każdemu, kto zapyta, polecam tę firmę, bo sam dobrze wiem, że zawsze można na nich liczyć. Właściwie na ich wiedzę i doświadczenie. Nawet sprzedaż wraku po szkodzie nie stanowi dla nich trudności. Rzetelni i wielozadaniowi.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 97
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:47

Re: Rzeczoznawca online?

Post autor: nika »

Myślę, że każdy rzeczoznawca może w niektórych sytuacjach działać online. Czytałam na stronie rzeczoznawcy budowlanego, pana dr inż. Przemysława Stawiarskiego o tym, że także on w niektórych przypadkach jest w stanie przeprowadzić swoje czynności: https://www.stawiarski.pl/ekspertyzy-budowlane.php . Przy działaniach zdalnych nie ma potrzeby przeprowadzania wizji lokalnej. Takie działania wykonuje się online na przykład w sytuacji kiedy nieruchomość znajduje się poza granicami naszego kraju.
chacman14

Re: Rzeczoznawca online?

Post autor: chacman14 »

Jeśli interesuje was profesjonalna wycenia nieruchomości to polecam Panią rzeczoznawcę https://wycenakwt.pl ona pełni kompleksową usługę w zakresie wyceny majątkowej. To doświadczona i miła Pani. Kontakt macie na stronie to sprawdźcie i się z ofertą zapoznacie.
ODPOWIEDZ