Rolety

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Marek_Marek

Rolety

Post autor: Marek_Marek »

Szukaliśmy długo różnych rozwiązań, ale ostatecznie tylko w DEKOROLETA mieli takie plisy o których marzyliśmy. Polecamy każdemu, musicie to zobaczyć. Strona to www.dekoroleta.pl lub jak kto woli https://www.dekoroleta.pl
Ącki

Re: Rolety

Post autor: Ącki »

W przypadku plis okiennych wykonanych z materiałów wodoodpornych, można użyć wilgotnej ściereczki do usunięcia zabrudzeń. Ważne jest, aby nie przemoczyć tkaniny, gdyż może to spowodować jej odkształcenie. Po czyszczeniu plisy należy delikatnie osuszyć miękką, suchą ściereczką. Więcej informacji na temat czyszczenia wodoodpornych plis okiennych znajdziesz na https://urzadza.pl/3752,jak-czyscic-plisy-okienne/ i pamiętaj, aby zawsze sprawdzać etykietę producenta przed czyszczeniem.
Awatar użytkownika
dodo
Posty: 80
Rejestracja: 07 sty 2019, 16:00

Re: Rolety

Post autor: dodo »

Myślę, że można też wziąć pod uwagę takie rozwiązanie jak KOSYSTEMS rolety zewnętrzne moskitiery pergole Tarnów: https://kosystems.pl/ . Firma ta specjalizuje się właśnie w tego typu kwestiach. Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
yaragreyjoy
Posty: 402
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:32

Re: Rolety

Post autor: yaragreyjoy »

Jeśli poszukujesz stylowych i funkcjonalnych rolet rzymskich, warto zapoznać się z ofertą Anwis dostępną pod linkiem: https://anwis.pl/pl/instrukcje-montazu-roletymat. Znajdziesz tam nie tylko bogatą paletę wzorów, ale także solidne wykonanie, które zapewni trwałość i komfort użytkowania. Nie zwlekaj, sprawdź, jak rolety rzymskie mogą uzupełnić aranżację twojego wnętrza.
koofs

Re: Rolety

Post autor: koofs »

A jakie macie rolety do kuchni ? :) w ogole macie? moim zdaniem w kuchni bardzo się przydają i ja osobiście bardzo często z nich korzystam. Wygodne są i bardzo praktyczne
Goofy

Re: Rolety

Post autor: Goofy »

Rolety poziome są także wybierane ze względu na ich trwałość i łatwość w utrzymaniu. Wiele z nich wykonane jest z materiałów odporne na wilgoć i zabrudzenia, co czyni je idealnym wyborem dla kuchni czy łazienek. Informacje na temat odporności materiałów używanych w roletach poziomych można znaleźć tutaj https://budosfera.pl/wykorzystanie-role ... rzarstwie/ i to sprawia, że są one niezwykle praktyczne i długotrwałe, co jest ważne dla każdego gospodarstwa domowego.
ODPOWIEDZ