Restrukturyzacja firmy

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Patryk Fręc

Restrukturyzacja firmy

Post autor: Patryk Fręc »

restrukturyzacja firmy to jedyny ratunek przed upadłością. Doradcy restrukturyzacyjni pomagają we wszystkich formalnościach. Restrukturyzacja i upadłość dotyka firmy we wszystkich miastach. W Warszawie restrukturyzacja firmy dotyka coraz więcej przedsiębiorców. Warto skorzystać z pomocy radców prawnych aby uniknąć upadłości.
móan

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: móan »

Wdrożenie planu restrukturyzacji okazało się faktycznie możliwe.Specjalnie z tej okazji odezwaliśmy się do http://www.kantower.pl/restrukturyzacje , świadczących usługi na tym polu. I faktycznie był to rozsądny pomysł. Jedną z oferowanych usług jest przygotowywanie wniosków o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego oraz dobór właściwego postępowania restrukturyzacyjnego.
hamón

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: hamón »

Taki ruch czekał również i moją firmę. Z tej okazji postanowiłem o zawiązaniu współpracy z kancelarią Witkowski Partnerzy https://witkowski-partnerzy.pl/dla-przedsiebiorcow/ . Prognozowany kryzys finansowy w firmie zmusił nas do restrukturyzacji. Działają na terenie województwa wielkopolskiego co z pewnością jest informacją ważną do odnotowania, Wszechstronna pomoc prawna zaoferowana przez nich całkowicie sprostała moim wymogom, także polecam serdecznie skupić się na tym aspekcie!
ODPOWIEDZ