przesyłka opon

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
general
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

przesyłka opon

Post autor: general »

Mam taki problem, że muszę znajomemu przesłać komplet opon, wezmę na pewno kuriera ale nie wiem jak je spakować? Folia? Może jakieś podpowiedzi jeśli jesteście bardziej zorientowani w temacie? Nigdy takie przesyłki nie nadawałam i nie wiem jak się za nią zabrać.
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

Re: przesyłka opon

Post autor: Ptyki »

general pisze: ↑20 maja 2021, 15:22 Mam taki problem, że muszę znajomemu przesłać komplet opon, wezmę na pewno kuriera ale nie wiem jak je spakować? Folia? Może jakieś podpowiedzi jeśli jesteście bardziej zorientowani w temacie? Nigdy takie przesyłki nie nadawałam i nie wiem jak się za nią zabrać.
Tutaj https://www.oponykurierem.pl/ znajdziesz takie informacje. Strona jest dedykowana przesyłce opon i wszystko jest krok po kroku opisane. Także jest dostęp do kurierów transportujących opony
Robertuś77

Re: przesyłka opon

Post autor: Robertuś77 »

Osobiście uważam, że opony wystarczy owinąć w folie stretch i w taki sposób wysłać. Przecież taka folia jest bardzo wytrzymała, dlatego też nie widzę sensu szukania innego rozwiązania. Np. na stronie https://zingpack.com.pl/product-pol-96- ... zysta.html znajdziesz sklep z folią stretch.
Awatar użytkownika
yaragreyjoy
Posty: 381
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:32

Re: przesyłka opon

Post autor: yaragreyjoy »

Wiele osób woli kupić opony całoroczne, aby nie zapomnieć o ich zmianie, gdy temperatura na zewnątrz spadnie lub wzrośnie. Osobiście wolę kupować opony sezonowe i ten sklep autoopony.com wydaje się mieć całkiem spory wybór w dobrej cenie. Jeśli jesteś zainteresowany dokonaniem takiego zakupu, proponuję tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: przesyłka opon

Post autor: felicita6 »

Wysyłając duże ilości paczek, dobrze jest posiadać niezbędne informacje na ten temat. Jedną z ważnych kwestii jest zwrot paczki do nadawcy. Istnieje kilka powodów, dla których paczka może zostać zwrócona do nadawcy, najczęściej powodem są po prostu błędnie wpisane dane odbiorcy, ale nie tylko. Tutaj możesz przeczytać na ten temat https://www.naszrybnik.com/site/art/7-s ... -wiedziec-
ODPOWIEDZ