przesyłka opon

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
general
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

przesyłka opon

Post autor: general »

Mam taki problem, że muszę znajomemu przesłać komplet opon, wezmę na pewno kuriera ale nie wiem jak je spakować? Folia? Może jakieś podpowiedzi jeśli jesteście bardziej zorientowani w temacie? Nigdy takie przesyłki nie nadawałam i nie wiem jak się za nią zabrać.
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

Re: przesyłka opon

Post autor: Ptyki »

general pisze: ↑20 maja 2021, 15:22 Mam taki problem, że muszę znajomemu przesłać komplet opon, wezmę na pewno kuriera ale nie wiem jak je spakować? Folia? Może jakieś podpowiedzi jeśli jesteście bardziej zorientowani w temacie? Nigdy takie przesyłki nie nadawałam i nie wiem jak się za nią zabrać.
Tutaj https://www.oponykurierem.pl/ znajdziesz takie informacje. Strona jest dedykowana przesyłce opon i wszystko jest krok po kroku opisane. Także jest dostęp do kurierów transportujących opony
Robertuś77

Re: przesyłka opon

Post autor: Robertuś77 »

Osobiście uważam, że opony wystarczy owinąć w folie stretch i w taki sposób wysłać. Przecież taka folia jest bardzo wytrzymała, dlatego też nie widzę sensu szukania innego rozwiązania. Np. na stronie https://zingpack.com.pl/product-pol-96- ... zysta.html znajdziesz sklep z folią stretch.

funkymedia opinie
ODPOWIEDZ