Przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
karola32
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2019, 17:32

Przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej

Post autor: karola32 »

Ja polecam firmę https://primesoft.pl
Przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej to obecnie przyszłość.
Wiadomo przetrzymywanie dokumentów dotyczących płatności jest konieczne (5 lat), ale dokumenty kadrowe to jedne z najważniejszych potwierdzeń w życiu człowieka uprawniających do skorzystania z emerytury. Znam kilka przypadków osób starających się o emeryturę w Polsce, których dokumenty stwierdzające odprowadzanie składek po prostu zagubiono. Utraciły one szansę na wyższą emeryturę przez nie wiem niedbalstwo, czy też krzywdzące przepisy. W mojej opinii powinien być odgórny nakaz do gromadzenia dokumentów w formie elektronicznej, gdyż przy obecnej technologii zapewnia to największe bezpieczeństwo.
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej

Post autor: terdan »

Jeśli porządek nad dokumentami powierzymy profesjonalnej firmie, która ma doświadczenie i profesjonalnie zajmuje się porządkowaniem, archiwizowaniem dokumentów to można być o nie spokojnym. Zdecydowanie współpraca z https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ jest godna polecenia. Ich zakres usług jest kompleksowy i warto bliżej się z nim zapoznać. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, żeby o dokumenty nie trzeba było się martwić.
ODPOWIEDZ