Pozycjonowanie stron www - kogo polecacie?

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Łukasz Popławski

Pozycjonowanie stron www - kogo polecacie?

Post autor: Łukasz Popławski »

Kogo byście mogli polecić do pozycjonowania strony www? Nie chcę freelancera ani żadnej prywatnej osoby. Poszukuję solidnej agencji SEO, która ma dobre rekomendacje. Znalazłem ofertę pozycjonowanie stron www ale prawdę mówiąc nie wiem czy lepiej od razu pozycjonowanie na całą Polskę czy może lepiej na początek pozycjonowanie lokalne? Już wiem, że pozycjonowanie lokalne jest znacznie tańsze, więc może lepiej zacząć od Warszawy? Jakie Wy macie doświadczenia jeśli chodzi o pozycjonowanie stron www?
Awatar użytkownika
majka
Posty: 225
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:45

Re: Pozycjonowanie stron www - kogo polecacie?

Post autor: majka »

Na rynku jest sporo agencji. Ale z doświadczenia wiem, że jakość ich usług jest różna. W wielu z nich działa to w ten sposób, że płacisz, a wyników brak. Całość działań związanych z pozycjonowaniem wymaga ogromnej wiedzy, ale i doświadczenia. Bo tu nie ma schematów, które sprawdzą się za każdym razem. Jeśli więc miałabym kogoś polecić do pozycjonowania to byłby do Michał Lembicz. Jest od lat w branży, wie co robi, nie obiecuje przysłowiowych "gruszek na wierzbie". Tutaj namiar na niego https://lembicz.pl/ - sprawdź.
ODPOWIEDZ