Polecana firma kurierska

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
roben
Posty: 128
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:13

Polecana firma kurierska

Post autor: roben »

Potrzebuję namiarów na solidną i niedrogą firmę kurierską. Najważniejsza dla mnie jest wysoka jakość usług dlatego, zanim się zdecyduję, muszę zrobić małe rozeznanie. Przeglądałam różne oferty w internecie i niektóre nawet przypadły mi do gustu. Jednak najpierw wolałam się jeszcze Was zapytać. Przez jaką firmę wysyłacie paczki za granicę? Może mi jakąś polecicie?
Awatar użytkownika
bonifacy
Posty: 70
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:30

Re: Polecana firma kurierska

Post autor: bonifacy »

Jest dużo firm świadczących usługi transportu paczek i to za granice. Ale wiadomo co firma z polecenia to jednak z polecenia. W mojej firmie mamy podpisaną umowę z tą firmą Speedpack. Możesz wejść na ich stronę https://www.speedpack.com.pl/ i sama się przekonasz iż są najlepsi w swoim fachu. Im na spokojnie możesz powierzyć każdą paczkę nawet taką najdelikatniejszą, bo masz pewność że paczka ta dotrze na czas i w nienaruszonym stanie
Awatar użytkownika
Zulugula
Posty: 49
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:11

Re: Polecana firma kurierska

Post autor: Zulugula »

To prawda, że jest wiele firm kurierskich, ale żeby się nie naciąć i trafić na uczciwego przewoźnika z doświadczeniem, to chyba trzeba mieć szczęście. Skoro uważasz, że Speedpack do nich należy, to chętnie wejdę na stronę i sprawdzę ofertę. Ma rodzinę w Niemczech, której na święta będę chciała przesłać prezenty. Tym razem niestety nie mogę ich odwiedzić.
Awatar użytkownika
kostek
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:43

Re: Polecana firma kurierska

Post autor: kostek »

Każdy poleca taką firmę na której się jeszcze nie zawiódł. Dlatego też ja polecam firmę SpeedPack, bo jest to firma świadcząca usługi również poza granicę no i bardzo rzetelnie do tego podchodzą. Już kilka razy wysyłałam za ich pośrednictwem paczki nawet o większych gabarytach. Paczki zawsze dostarczane są na czas i pod wskazany adres co dla mnie jest bardzo ważna, bo wysyłam paczki także o większej wartości
Konstancja

Re: Polecana firma kurierska

Post autor: Konstancja »

Skoro już jesteśmy w temacie wysyłania przesyłek, to polecam wam bardzo fajny artykuł https://terazlipno.pl/pl/648_materialy- ... paczk.html o kwestiach, o których należy pamiętać nadając paczkę.
ODPOWIEDZ