Najlepsze płytki?

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
Ota_75
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 4:41

Najlepsze płytki?

Post autor: Ota_75 »

Hej wam. Kiedy szukałam jakiegoś sprawdzonego salonu z płytkami, polecono mi cerdesign.pl i powiedziano, że to oni oferują najlepszą jakość. Czy wy byście się z tym zgodzili? Przydałyby mi się rzetelne opinie :)
Awatar użytkownika
Beat_94
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2020, 5:52

Re: Najlepsze płytki?

Post autor: Beat_94 »

Ja jestem zdania, że płytki ceramiczne CerDesign to lider na rynku. Możesz być spokojna o jakość i wytrzymałość, a dodatkowo wzory są naprawdę ładne i ciekawie się prezentują. No i cen nie można uznać za wysokie.
kocham piesełki

Re: Najlepsze płytki?

Post autor: kocham piesełki »

Ota_75 pisze: ↑02 mar 2021, 3:35 Hej wam. Kiedy szukałam jakiegoś sprawdzonego salonu z płytkami, polecono mi cerdesign.pl i powiedziano, że to oni oferują najlepszą jakość. Czy wy byście się z tym zgodzili? Przydałyby mi się rzetelne opinie :)
No niestety ale nie mogę sie zgodzić. To znaczy nie dlatego że są złe, ja tego sklepu nie znam, ale wiem ze świetną jakość także oferuje sklep internetowy https://szklanemozaiki.pl/ :) Także nie ograniczaj się do tego jednego sklepu. :)
Awatar użytkownika
chunn
Posty: 89
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:29

Re: Najlepsze płytki?

Post autor: chunn »

Ota_75 pisze: ↑02 mar 2021, 3:35 Hej wam. Kiedy szukałam jakiegoś sprawdzonego salonu z płytkami, polecono mii powiedziano, że to oni oferują najlepszą jakość. Czy wy byście się z tym zgodzili? Przydałyby mi się rzetelne opinie :)
Sprawdź sobie różne salony z płytkami https://www.camero.pl/nasze-salony/camero-design-radom/ Tym bardziej, że szukając w sieci jest to bardzo łatwe.
guż

Re: Najlepsze płytki?

Post autor: guż »

Jakie płytki polecacie do kuchni w tym projekcie domu? https://www.mgprojekt.com.pl/przygoda :D ten projekt jest dla nas wymarzony, potrzebujemy gustownych płytek, które dodadzą szyku i elegancji kuchni :) Może jakieś większe płytki... a może znacie firmę, która będzie miała odpowiednie płytki..?
ODPOWIEDZ