Malowanie linii - magazyny, hale

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
gerwazy_97
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 16:05

Malowanie linii - magazyny, hale

Post autor: gerwazy_97 »

Cześć! Pamiętacie o odpowiednim oznakowaniu waszych zakładów? To bardzo ważna kwestia, ale często pomijana lub zaniedbywana. Dlatego chciałem polecić wam firmę malowanielinii.com, która specjalizuje się w oznakowaniu poziomym hal, magazynów czy zakładów produkcyjnych. Do każdego zlecenia podchodzą w pełni profesjonalnie i wykonują je solidnie i w terminie.
Michał82

Re: Malowanie linii - magazyny, hale

Post autor: Michał82 »

Warto się nad tym zastanowić. Ja niedawno korzystałem z usług firmy https://www.malowanie24h.pl. Zajmują się przemysłowym malowaniem natryskowym konstrukcji hal, posadzek, elewacji oraz wielu innych powierzchni. Możliwe, że również byliby w stanie wykonać tego typu oznakowanie.
Łukaszko7

Re: Malowanie linii - magazyny, hale

Post autor: Łukaszko7 »

Niedawno szukałem ekipy, która zajęłaby się malowaniem proszkowym mojej hali magazynowej . Uważam że była to świetna decyzja, korzystałem z usług firmy http://colorex.pl/ , w mojej ocenie, wyróżniają się jakością oraz sporym doświadczeniem, co pozwala im na dostarczanie usług najwyższej jakości. Efekty były bardzo zadowalające.
mamóś

Re: Malowanie linii - magazyny, hale

Post autor: mamóś »

Wspomniane zadania wykonujemy przy użyciu agregatów malarskich, niestety uległy one zepsuciu i wymagały natychmiastowego serwisu . Sprzęt doprowadzono do porządku dużo szybciej, niż bym przypuszczał a my znów możemy wykonywać pracę w postaci malowania takich elementów.
ODPOWIEDZ