Laweta bielsko - polecam

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
kamiś19901

Laweta bielsko - polecam

Post autor: kamiś19901 »

Witam. Chciałbym szczerze polecić laweta bielsko. Ostatnio miałem okazje korzystać z ich usług i jestem w pełni zadowolony. Obsługa miła i przede wszystkim sumiennie wykonująca swoją prace. Jakbyście potrzebowali numer tel to macie na stronie. Ja teraz potrzebuje dobrego lakiernika. Więc jakbyście mieli coś do polecenia to piszcie :)
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Laweta bielsko - polecam

Post autor: Szefowa »

Gdyby z kolei ktoś z Was szukał takiej pomocy drogowej w okolicach Bydgoszczy, to polecam zajrzeć na stronę http://motofrajda.pl/2021/06/02/jak-zna ... ydgoszczy/. Dostępny tam artykuł podpowie Wam, jak znaleźć odpowiednią firmę na tym terenie, która takie właśnie usługi świadczy ;)
małgorzata11

Re: Laweta bielsko - polecam

Post autor: małgorzata11 »

Z każdym autem możesz miewać problemy. Z tymi samochodami to nigdy nic nie wiadomo. Mi ostatnio pomagała pomoc drogowa i holowanie Tychy Darkam: https://pomocdrogowa.tychy.pl/ bo auto po prostu nie odpaliło. Warto zapisać sobie namiary na tę firmę bo są naprawdę bardzo profesjonalni.
baśka

Re: Laweta bielsko - polecam

Post autor: baśka »

Moim zdaniem na temat holowania czy korzystania z pomocy drogowej warto wiedzieć kilka niezbędnych rzeczy. Te znaleźć można nawet w internecie, wystarczy poszukać. Chociażby na https://e-laweta.com.pl/darmowe-holowan ... korzystac/ znalazłam jeden z nich. Może komuś jeszcze takie wiadomości okażą się pomocne.
mórarz

Re: Laweta bielsko - polecam

Post autor: mórarz »

Ostatnio poszukiwaliśmy transportera z lawetą. W tym wypadku rozsądnym pomysłem okazało się zgłoszenie do https://www.kegger.eu/autotransportery.html . Zapewnili nam sprzęt w jakości niebywałej i konkretnej, przez co zalecam skupić się na ich ofercie. Umożliwiło nam to sprawne transportowanie pojazdów!
ODPOWIEDZ