ładne zaproszenia na ślub

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

ładne zaproszenia na ślub

Post autor: kaniks »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym sami poczytajcie bo moim zdaniem warto! https://anetagawel.pl/portfolio/fiolkowy-powiew/
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: ładne zaproszenia na ślub

Post autor: Szefowa »

Oprócz zaproszeń przydadzą się Wam również na pewno jakieś ładne dekoracje ślubne ;) Widziałam ostatnio takie w sklepie internetowym Happenings.pl i to po całkiem atrakcyjnych, niewygórowanych cenach ;) Możecie je tam zamówić bardzo wygodnie on-line, bez ruszania się z domu :)
Marzena Bączek

Re: ładne zaproszenia na ślub

Post autor: Marzena Bączek »

Ja mogę polecić firmę, która robi piękne dekoracje ślubne - dekoracje Łomża takie jak np. balony z helem Łomża. Balony z helem to doskonała ozdoba nie tylko zali weselnej ale również mieszkania na czas urodzin dziecka czy firmy na czas otwarcia. Literkowo cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami mieszkańców Łomży.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 213
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: ładne zaproszenia na ślub

Post autor: bartoszN »

Dostałem dopiero co zaproszenie na ślub na sierpień. Co mnie zaciekawiło to młodzi pochwalili się, że mają zaplanowany występ zespołu Bayer Full. A nie tak dawno słuchałem ich nowej piosenki na youtube, jest naprawdę wprost stworzona na weselne imprezy. Na pewno zaśpiewają na żywo :)
rógga

Re: ładne zaproszenia na ślub

Post autor: rógga »

O, to jest na pewno ważna sprawa, ale jeśli nie wiecie, na co się zdecydować, to w sieci znajdziecie porady. Ja na blogu pana MARCINA ORZOŁKA sprawdzam aktualniepiosenka na pierwszy taniec weselny . Wiem, że to będzie dla mnie wyjątkowa sprawa, ale muszę po prostu coś super wybrać. Oby mi to tylko wszystko wyszło.
ODPOWIEDZ