Konstrukcje stalowe BEDO

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 16:07

Konstrukcje stalowe BEDO

Post autor: Kacper »

Witam. Korzystaliście może z usług firmy bedo.pl w zakresie produkcji konstrukcji stalowych? Jak oceniacie jakość ich wyrobów? Opłaca się czy niekoniecznie? Ich oferta jak na razie jako jedyna wpadła mi w oko.
Awatar użytkownika
Lukasz76
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 21:15

Re: Konstrukcje stalowe BEDO

Post autor: Lukasz76 »

Pewnie, że polecam. W bedo.pl zamawiałem drabiny przeciwpożarowe. Porządna robota, nie da się ukryć. Wyroby są solidne i bardzo odporne na rdzę dzięki cynkowaniu ogniowemu. Poza tym pochwała należy się też za wysoki poziom obsługi ;)
Rąbert

Re: Konstrukcje stalowe BEDO

Post autor: Rąbert »

Dla naszej firmy wszystkie konstrukcje stalowe wykonywała firma - https://www.stalimpex.eu/ Także jak ktos szuka sprawdzone firmy to polecam !
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 57
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:04

Re: Konstrukcje stalowe BEDO

Post autor: Marta »

Jeśli chodzi o konstrukcje stalowe to warto odezwać się także do nich https://www.metaltech.pl/. Firma ma bardzo ciekawą, szeroką i kompleksową ofertę. Wiem, że tematem konstrukcji stalowych zajmują się od dawna i mogą pochwalić się wieloma realizacjami. Zresztą na stronie są referencje i można sprawdzić.
Remlyć

Re: Konstrukcje stalowe BEDO

Post autor: Remlyć »

Są rozwiązania, które umożliwiają sprawne odrdzewnianie i oczywiście zabezpieczenie antykorozyjne. Są środki marketowe, ale są również rozwiązania w pełni profesjonalne, które umożliwiają uzyskanie odpowiedniego efektu. Tu kontakt z firmą http://www.rodozja.pl/ będzie wskazany. Mają odpowiednie środki, bez problemu pomogą wybrać taki, który się sprawdzi
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Konstrukcje stalowe BEDO

Post autor: terdan »

Jeśli chodzi o konstrukcje stalowe to powinna was zainteresować oferta firmy NNT www.nntlab.com , która zajmuje się innowacyjnymi technikami badań nieniszczących. To jest zdecydowanie duży krok do przodu moim zdaniem. Firma oferuje zarówno usługi oraz sprzęt do diagnostyki poziomu naprężenia. Na stronie macie wszelkie szczegóły, można się też dowiedzieć na jakiej zasadzie działa ich najnowszy system MagStress5c. Z takimi firmami warto współpracować.
Maruś88

Re: Konstrukcje stalowe BEDO

Post autor: Maruś88 »

Konstrukcje stalowe muszą być porządnej jakości, dlatego też warto sprawdzać stan techniczny takich konstrukcji. Warto również zrobić uznanie technologii spawania i np. firma https://de-tech.pl/uznanie-technologii-spawania/ przeprowadza proces uznania technologii spawania.
ODPOWIEDZ