Kamera termowizyjna

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
biznesowy79
Posty: 61
Rejestracja: 23 gru 2019, 0:39

Kamera termowizyjna

Post autor: biznesowy79 »

Co myślicie o wprowadzeniu do swojego biznesu kamer termowizyjnych dla zwiększenia ochrony pracowników? Myślałem o czymś takim https://innex.pl/kamery-termowizyjne/ jest mała i szybko mierzy temperaturę z odległości nawet około metra.
Adrian Żaczek

Re: Kamera termowizyjna

Post autor: Adrian Żaczek »

Ja uważam, że to dobry pomysł odkąd odkryłem jakie kamera termowizyjna działanie oferuje na wielu płaszczyznach codziennego życia. Urządzenia te stosuje się w medycynie, przemyśle, metalurgii, to dlaczego też nie mają się przyczynić do ochrony pracowników podczas pracy.
małoń

Re: Kamera termowizyjna

Post autor: małoń »

To jakie kamery teraz powstają jest po prostu niewiarygodne. Poczytajcie o tych kamerach poklatkowych i tego jakie możliwości dają - https://solectric.sklep.pl/Kamery-Timelapse-Enlaps-c217 Moim zdaniem technologia naprawdę z dnia na dzień robi ogromne postępy
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Kamera termowizyjna

Post autor: kaniks »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.enexus.pl/kamery-szpiegowskie/full-hd
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: Kamera termowizyjna

Post autor: krakowska »

Adrian Żaczek pisze: ↑16 paź 2020, 9:29 Ja uważam, że to dobry pomysł odkąd odkryłem jakie kamera termowizyjna działanie oferuje na wielu płaszczyznach codziennego życia. Urządzenia te stosuje się w medycynie, przemyśle, metalurgii, to dlaczego też nie mają się przyczynić do ochrony pracowników podczas pracy.
To prawda, wszędzie doskonale się takie rozwiązanie sprawdza a więc postanowiłam się tym bliżej zainteresować. Wiem już że kamery termowizyjne flir będą dla nas najlepsze
Zośka

Re: Kamera termowizyjna

Post autor: Zośka »

Kamery i aparaty dostępne są na stronie https://beafoto.pl tam macie bardzo profesjonalny sprzęt dla najlepszych. Znajdziecie także w ofercie różne pomocne akcesoria. Zobaczcie jeśli to was zainteresowało.
ODPOWIEDZ