Jaki kompresor wybrać.

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Tomasz Kot

Jaki kompresor wybrać.

Post autor: Tomasz Kot »

Wiele czasu zajęło mi znalezienie idealnego kompresora do mojego warsztatu garażowego. Pomogła mi w tym firma ABC Kompresory. Od wielu lat ta firma zajmuje się sprzedażą kompresorów, zbiorników ciśnieniowych, części instalacji pneumatycznych oraz wiele innych. Pomogli mi oni wybrać czy lepszy dla mnie będzie kompresor śrubowy a może kompresor tłokowy. Początkowo stwierdziliśmy że zainwestuję więcej pieniędzy i dobraliśmy niezawodny kompresor śrubowy FIAC. Potem zastanawiałem się czy będzie to kompresor olejowy czy kompresor bezolejowy. Mój wybór padł na kompresor bezolejowy bo do moich prac w garażu będzie on bardziej przydatny. Kompresor 50l zbiornik ciśnienia będzie dla mnie wystarczający. Polecam firmę abc Kompresory a adres internetowy to https://abc-kompresory.pl
wiktoria7757

Re: Jaki kompresor wybrać.

Post autor: wiktoria7757 »

Także uważam, że do domowego warsztatu czy garażu kompresor 100l lub 50l w zupełności wystarczy. Masz może jakieś sprawdzone firmy kompresorów? Bo u mnie najlepiej sprawdza się Airbox :)
ODPOWIEDZ