Fotowoltaika z Częstochowy i okolic

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Zdrowa_Energia

Fotowoltaika z Częstochowy i okolic

Post autor: Zdrowa_Energia »

Dzień dobry, czy ktoś z państwa jest z okolic Częstochowy i mógłby polecić jakąś firmę trudniącą się w sprzedaży, montażu oraz serwisie fotowoltaiki? Jestem totalnie zielony w tym temacie a przeszukując wyszukiwarkę google natrafiłem na https://polskafotowoltaika.com/ . Polski producent pracujący na polskich podzespołach i w praktyce blisko mojego miejsca zamieszkania. Przed zakupem jednak pragnę poznać Państwa zdanie czy ktoś korzystał z usług i może śmiało polecić?
NarcinMajman

Re: Fotowoltaika z Częstochowy i okolic

Post autor: NarcinMajman »

Polecam serdecznie! dobrze wiedzieć, że ktoś z okolic także "przestawia się" na tryb EKO 8-) Polecam kontakt przede wszystkim do Pana Mateusza oraz Bartłomieja bo to oni odpowiedzialni są za te rejony. Przed zakupem warto skorzystać z ich audytu fotowoltaicznego ponieważ doradzą co i jak od zera proponując rozwiązania przystosowane do każdego klienta czy realizacji (niezależnie czy na dachach czy na gruncie). Fotowoltaikę od nich mam od dwóch lat i nie mogę powiedzieć złego słowa na jakość wykonanej przez nich usługi. Jakbyś miał/a jeszcze jakieś pytania śmiało pisz pod tym tematem to postaram się pomóc.

Pozdrawiam,
Marcin
ODPOWIEDZ