Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Robuś1973

Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Post autor: Robuś1973 »

Zamierzam skorzystać z usług czyszczenia, impregnacji i malowania dachów, elewacji i kostki brukowej firmy http://mycie-czyszczenie.pl działajacej w Krakowie.
Czy ktoś korzystał już z ich usług tej firmy i co o nich sadzicie? Bo ja słyszałem że są bardzo solidni i profesjonalni!
koofś

Re: Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Post autor: koofś »

Jeśli chodzi o takie prace wysokościowe to najlepiej się z profesjonalistami kontaktować. W branży są takie firmy jak https://saheight.pl/prace-wysokosciowe/ które mają naprawdę duże doświadczenie i na pewno wszystko wykonają rzetelnie i solidnie. Ja bym się do nich zgłosił
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Post autor: Neya »

Przy myciu okien w biurowcach czy też czyszczeniu elewacji budynków najlepiej sprawdzają się profesjonaliści. Tutaj https://otososnowiec.pl/20231025341942/ ... lista-firm możecie sprawdzić, jakie firmy zajmują się świadczeniem usług alpinistycznych. To bardzo ważne, ponieważ prace na wysokości wymagają odpowiedniego zabezpieczenia i doświadczenia.
ODPOWIEDZ