budowa domów Białystok

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Katarzyna Sęk

budowa domów Białystok

Post autor: Katarzyna Sęk »

polecam firmę ATM Budownictwo, która oferuje budowę domów w mieście Białystok. Firma buduje już ponad 25 lat i cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami. Ceny domów w Białymstoku są nadal dużo niższe niż np w Warszawie. budowa domów Białystok to nie tylko spełnienie marzeń o pięknym domu ale też doskonała forma inwestycji.
remiś

Re: budowa domów Białystok

Post autor: remiś »

Jak planujesz budowę domu to z całą pewnością powinna spodobac Ci się oferta z strony jaką jest https://www.archeton.pl/ znajdziesz tutaj bardzo starannie wykonane projekty domów w naprawdę różnych stylach wykończenia jak i ustawnościach. Ja sama planuje zakup tutaj projektu na dom piętrowy i chyba w tym miesiącu mi się wkońcu uda.
łazik

Re: budowa domów Białystok

Post autor: łazik »

W przypadku prac remontowo budowlanych w Białymstoku polecam firmę FRB-KF. Szybkie i rzetelne usługi, dodatkowo korzystałem z takiej opcji dźwig mobilny na wynajem i byłem pod wrażeniem ich maszyn. Wszystko szybko i profesjonalnie, zdecydowanie polecam.
Miłosław

Re: budowa domów Białystok

Post autor: Miłosław »

Ja wybudowałem dom z projektem https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy-3 :) Jak oceniacie ten projekt domu? My jesteśmy bardzo zadowoleni z tego projektu i cieszymy się, że akurat ten skradł nam serca :D A Wam jak się podoba? Sądzę, że własne gniazdko jest bardzo ważne, a waszym zdaniem jak jest? :)
drał

Re: budowa domów Białystok

Post autor: drał »

Moim zdaniem warto korzystać z pomocy projektanta! Tutaj Projektyzwizja znajdziesz ofertę firmy zajmującej się projektowaniem domów. Koniecznie się z nią zapoznaj! Mi te domy skradły serducho i jak tylko kupię działkę mam zamiar zgłosić się do tej firmy.
słomka

Re: budowa domów Białystok

Post autor: słomka »

Prawda jest moim zdaniem taka, że nieważne gdzie będziesz się budować na samym początku do wykonania są wszelkie prace ziemne. Tych naprawdę zawsze jest dość do wykonania. Mnie zależało na wynajęciu sprzętu budowlanego który znacznie ten proces usprawni. Tutaj https://koparkaslask.pl/porady/roboty-ziemne-koparka/ znalazłam firmę, na której usługi się zdecydowałam. Zapisałam sobie namiar na nich bo może jeszcze kiedyś okazać się potrzebny. Szybko, terminowo i solidnie.
suchmaroś86

Re: budowa domów Białystok

Post autor: suchmaroś86 »

łazik pisze: ↑09 mar 2021, 10:59 W przypadku prac remontowo budowlanych w Białymstoku polecam firmę FRB-KF. Szybkie i rzetelne usługi, dodatkowo korzystałem z takiej opcji dźwig mobilny na wynajem i byłem pod wrażeniem ich maszyn. Wszystko szybko i profesjonalnie, zdecydowanie polecam.
Polecam zapoznać się jeśli chodzi o kwestię remontów. Ja niestety starałem się coś robić na własną rękę i skończyło się to niepowodzeniem. Dlatego polecam zgłosić się do specjalisty który zajmuje się tematem fachowo.
Julianąrska67

Re: budowa domów Białystok

Post autor: Julianąrska67 »

Chcąc posiadać parkiet czy panele podłogowe w salonie niezbędne jest wyłożenie dobrej izolacji i maty pod podłogę https://www.vox.pl/podlogi-vox-max-pod, żeby zabezpieczyć ją przed odkształceniami czy wilgocią. To niezbędna ochrona, która musi się znaleźć pod podłogą. Również jest to kluczowy element wyciszenia, tłumienia odgłosów kroków i pochłaniają inne dźwięki.
Piteń

Re: budowa domów Białystok

Post autor: Piteń »

A jeśli jeszcze nie dobieraliście materiałów hydroizolacyjnych to zdecydowanie tutaj polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Icopal a w szczególności jeśli chodzi tutaj o wybór papy w Technologii Szybki Profil SBS które u nas zostały użyte, mają wieloletnią gwarancję sięgającą ponad 45 lat. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i pomimo problemów również z gruntami.
koofs

Re: budowa domów Białystok

Post autor: koofs »

Macie już konkretny plan dotyczący ogrodzenia po zakończeniu prac? My postawiliśmy na sprawdzone rozwiązanie od https://polbram.eu/, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Doskonała cena i solidna jakość to ich mocne strony!
ODPOWIEDZ