Biuro Rachunkowe

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
Kris94
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2020, 8:31

Biuro Rachunkowe

Post autor: Kris94 »

Witam. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić biuro rachunkowe Edyty Cyburt. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu przygotowaliśmy dla mojej działalności gospodarczej plan reanimacji :) Jako przedsiębiorcy zapewne skorzystaliście lub skorzystacie z form pomocy rządu i złożycie wnioski czy to o odroczenie ZUS lub dopłatę do pensji pracowników. Warto współpracować przy tym z biurem rachunkowym, by w tym wszystkim się nie pogubić. Są zmiany przepisów, a księgowi są z tym na bieżąco. Ja mam głowę zajętą pozyskiwaniem nowych klientów w dobie kryzysu, a wspomniane biuro rachunkowe pomaga mi uporządkować sprawy formalne. Ze swojej strony jak najbardziej polecam. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Biuro Rachunkowe

Post autor: Szefowa »

A skoro już o księgowości mowa, to czy sami przygotowujecie plik jpk czy zlecacie to w biurze rachunkowym? Jak to u Was wygląda? Czy Waszym zdaniem wprowadzenie pliku jpk jakiś czas temu było potrzebne? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Co o tym sądzicie?
Bartek Śliwka

Re: Biuro Rachunkowe

Post autor: Bartek Śliwka »

Niestety nie znam tej firmy. Sam od dłuższego czasu współpracuję z biurem rachunkowym https://www.sowinski.pl/kontakt z Sopotu. Zajmują się m.in. obsługą administracji kadr i płac, analizą sprawozdań finansowych oraz weryfikacją prawidłowości prowadzonych ksiąg rachunkowych. Obsługują zarówno podmioty gospodarcze, jak i organizacje. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.
ODPOWIEDZ