Autobusowy serwis Kraków

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Ołówek

Autobusowy serwis Kraków

Post autor: Ołówek »

Jeśli szukasz miejsca, które specjalizuje się w naprawie i konserwacji busów lub autobusów, zerknij na stronę https://bustruck.pl. Zakład Naprawy Autobusów w Krakowie oferuje kompleksowe remonty autobusów i busów, naprawę kratownic podwozia, wymianę podłogi przedziału bagażników i podłogi przedziału pasażerskiego, naprawy powypadkowe autobusów i busów, lakierowanie całych pojazdów oraz poszczególnych elementów nadwozia. Po więcej informacji kliknij https://bustruck.pl/galeria/. Świetnie zajmą się Twoimi pojazdami, niezależnie od tego czy jesteś klientem indywidualnym, czy potrzebujesz usług dla firm.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Autobusowy serwis Kraków

Post autor: Szefowa »

Awarie takich dużych samochodów zawsze są bardziej problemowe niż małych, osobowych aut. W przypadku TIR-ów działają nawet specjalne serwis mobilne. Na stronie internetowej https://serwis-tir-czechy.pl/ możecie się zapoznać z ofertą jednego z takich właśnie serwisów działających na terenie Czech. A może ktoś z Was korzystał już kiedyś z takich usług?
ODPOWIEDZ