Bh Granit Projektowanie Usługi Kamieniarskie i Budowlane Beata Hłąd

Poznaj firmy polecane przez użytkowników. Daj znać innym na kogo mogą liczyć, a kogo warto unikać.
Abdon

Bh Granit Projektowanie Usługi Kamieniarskie i Budowlane Beata Hłąd

Post autor: Abdon »

Ta firma jest wspaniała, polecam Bh Granit Projektowanie Usługi Kamieniarskie i Budowlane Beata Hłąd
Marek

Re: Bh Granit Projektowanie Usługi Kamieniarskie i Budowlane Beata Hłąd

Post autor: Marek »

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej pani. Niesolidna, skupiona tylko na wyciągnięciu pieniędzy a potem kompletny brak kontaktu. Zostałem pozostawiony samemu sobie z niedokończoną pracą. Polecam trzymać się z daleka !
Kompletny brak profesjonalizmu i wmawianie kłamstw. Jeszcze raz odradzam, chamskie podejście do klienta. Brak jakiejkolwiek chęci do pozytywnego zakończenia sprawy. Domeną tej pani jest maksymalne wykorzystanie klienta i pozostawienie samemu sobie. Jeszcze raz odradzam, proszę omijać tą firmę z daleka, w pobliżu jest sporo firm zdecydowanie z podejściem klienta opartym na szacunku. Inne podejście jest przed zapłatą, a inne po zapłacie. Brak profesjonalizmu, dziwi mnie jak z takim podejściem można istnieć tyle lat w biznesie. Mój wpis jest ostrzeżeniem. Brak szacunku dla kilenta. Proste sprawy są specjalnie komplikowane przez tą panią, żeby wyciągnąć od klienta jak najwięcej pieniędzy, żeby usługa była realizowana jak najdłużej, a co za tym idzie, wymyślanie dodatkowych kosztów. Pani traktuje każdego klienta jak worek pięniedzy, nie oferując w zamian merytorycznej pomocy.
Wykorzystywanie klientów z uwagi na bliskość firmy od cmentarza i to przekłąda się na ceny, ale jakość nie idzie w parze. Polecam poszukać troszeczkę dalej, co wyjdzie tylko z korzyścią dla klienta. Niestety po wielu rozmowach zostałem pozostawiony samemu sobie, z niedokończoną usługą i brakiem ze strony tej pani do pozytywnego zakończenia sprawy. Jeszcze raz polecam zastanowić się nad wyborem firmy a tą panią polecam omijać z daleka.
ODPOWIEDZ