Zabieg estetyczny

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
karaś

Zabieg estetyczny

Post autor: karaś »

Używałam odżywki, przyznaję, miałam nawet ok efekt, ale powiem Ci, że to co z moimi rzęsami zrobiła Pani Patrycja w Jadore Instytu z Warszawy, na zabiegu liftingu rzęs z laminowaniem https://jadoreinstytut.com/warszawa/laminowanie_rzes to jest właśnie to. Mam przepiękne rzęsy, szczerze, wyglądają jak sztuczne, ale pomalowane najlepszym tuszem. Podkręcone i przyciemnione. Bosko!
Bolćka14

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Bolćka14 »

A ja Wam powiem kochane, że zamiast iść na przedłużanie rzęs do kosmetyczki i płacić fortunę, a może i podrażnić sobie okolice oczu, stracić masę naturalnych rzęs to lepiej sięgnąć po fajny i tani zabieg pielęgnacyjny. https://amazinglashes.com/lifting np tu na stronie macie świetne i tanie zestawy do laminacji i liftingu rzęs :D Poczytajcie, to na prawdę lepsza opcja od nakładania czegoś sztucznego na oczy!
bośka

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: bośka »

W sumie ja to mam w domu kleje do rzęs , ale nie umiem tego używać. Po prostu, nie idzie mi doklejanie rzęs i tyle. Zawsze potrzebuję do tego fachowca. Mam nadzieję, że to koniec końców się naumiem choć na pewno łatwo nie będzie. Wiecie, jak jest, jeśli ktoś w tym nie siedzi, to się wciąż waha i waha.
ODPOWIEDZ