Tworzenie stron internetowych

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
Robert73
Posty: 34
Rejestracja: 30 mar 2020, 12:19

Tworzenie stron internetowych

Post autor: Robert73 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług tworzenia stron internetowych firmy http://michael-studio.pl. Czy ktoś korzystał juz z ich usług i co o nich sadzicie?
Awatar użytkownika
popcorn
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2020, 7:59

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: popcorn »

nie korzystałem ale jak mają portfolio itd to czemu masz nie skorzystać :P sam potem opisz jak efekty. Ja podjąłem współpracę z nimi http://agencjalightup.pl/ i widzę same korzyści także z polecenia to mogę Ci tylko ich polecić. Profesjonaliści, współpraca przebiega rewelacyjnie i teraz będę ją rozszerzał o marketing sieciowy.
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: Ptyki »

Temat jest dużo bardziej złożony niż się na pierwszy rzut oka wydaje, ponieważ pisanie strony jest ważne w kontekście dalszych działań marketingowych. Dlatego najlepiej takie rzeczy kompleksowo zlecić jednej firmie, która będzie wiedziała jakie narzędzia dopasować do naszej działalności. Na http://adrenalinemd.pl można sobie poczytać jak bardzo jest istotny odpowiedni dobór metod marketingowych
ODPOWIEDZ