Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Robuś1973

Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług tworzenia stron internetowych firmy http://michael-studio.pl/strony-internetowe/.
Czy ktoś korzystał już z ich usług i co o nich sądzicie? Słyszałem że bardzo dobrze znają się na obsłudze CMS Joomla lub Wordpress, i ponadto piszą dobre teksty na stronę.
Qubos

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Qubos »

Ja natrafiłem na agencję Pixels Perfect, która tworzy strony internetowe w Koninie i polecam z nimi współpracę. Są ekspertami w dziedzinie tworzenia nieszablonowych stron na CMS WordPress. Popatrz tutaj na ich realizację https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-konin/ Ja dla mnie są bezkonkurencyjni w tworzeniu atrakcyjnych stron firmowych.
Agnieszka8477

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Agnieszka8477 »

Posiadanie strony to bardzo ważna sprawa. Zastanawiam się czy potrzebuje trony typu one page czy raczej takiej wielopoziomowej. :cry:
Prowadzenie firmy bez strony www to raczej ciężka sprawa. Ogólnie wiem tylko że trzeba unikać wordpresa bo podobno jest to system blogowy a nie prawdziwy CMS i sa z tym same problemy. Dla mnie ważne jest aby strona firmowa działała szybko i była czytelna. Pierwsze wrażenie użytkownika jest najważniejsze. DO tego będzie potrzebny stabilny hosting - najlepiej taki ze wsparciem 24/7. Ogólnie odradzam korzystania z usług garażowych specjalistów, którzy robią projekty po godzinach.

jak zabudować telewizor
BartekRACE

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: BartekRACE »

Tworzenie stron internetowych najlepiej zlecić fachowcom. Ważne jest żeby to była normalna firma a nie jakiś czesio, który dłubie projekty w stodole .... :lol: Potem nie macie żadnego wsparcia. Zlecajcie to profesjonalistom. Zrobią Wam profesjonalną grafikę, dobrze dobiorą system, będą potrafili wprowadzić zmiany. Dzięki temu strona będzie na siebie i na Was zarabiała a nie będzie tylko kolejnym kosztem w Waszych firmach.

Uważam że profesjonalne tworzenie stron internetowych musi być realizowane przez specjalistów. Odradzam stron opartych na systemie blogowym wordpres. Też słyszałem o problemach. Lepiej szukać innego rozwiązania.
Krzysztof8989

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Krzysztof8989 »

Dobry wizerunek w sieci to bardzo ważny aspekt. Dlatego polecam zastanowić się poważnie nad realizacją profesjonalnego projektu. Należy zwrócić na uwagę na spójną grafikę, intuicyjność i odpowiednie nastawienie na cel. Tylko wtedy taka strona internetowa jest w stanie rzeczywiście przenieść Wam klientów. Ja osobiście bardzo polecam firmę Codeideas https://codeideas.pl/strony-internetowe-swidnica oferującą tworzenie stron internetowych Świdnica. Gwarantują szybki kontakt, indywidualne podejście i bardzo dobry czas realizacji. Osobiście zaskoczyli mnie jakością projektu. Jestem bardzo zadowolony.

Co jest ważne jeśli chodzi o tworzenie stron Świdnica?
  • poziom wiedzy
  • własny hosting
  • brak abonamentu
  • dobry kontakt
Jeżeli planujecie zlecić komuś projektowanie stron internetowych Świdnica, to skontaktujcie się z firmą Codeidas. Należy pamiętać że właściwy wizerunek w Internecie pozwala pozyskiwać nowych klientów, W innym wypadku, pakujecie się w niepotrzebne koszty.

Dlaczego nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez strony?
To tak jakby otworzyć sklep w środku lasu. Nie wiem kto się tam pojawi ale na pewno nie klienci. Strona internetowa to dzisiaj najważniejszy element każdego biznesu.
ODPOWIEDZ