Szkolenie online

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
betson
Posty: 88
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:28

Szkolenie online

Post autor: betson »

Chcemy na wiosnę zorganizować szkolenie/konferencję, ale wiadomo, jak jest...
Jak do tego podejść? Pomysł jest taki, żeby wypożyczyć taki sprzęt - https://szok.biz/technika/ a całość zorganizować online. To dobry pomysł? Próbowaliście to robić w całości w sieci? Doświadczenia, efekty?
kiśka90

Re: Szkolenie online

Post autor: kiśka90 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w szkolenie, ktore zapozna mnie z obsługą drona? Czy uważacie, ze to dobry pomysl https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/swiad ... acji-uavo/ Co sądzicie ? Czy inwestujecie w swój rozwój? Prosze o wasze opine, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 219
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Szkolenie online

Post autor: Gretta »

Wiele szkoleń można tak załatwić, a szczególnie w czasie pandemii powinno was to zainteresować. Przeprowadzaliście już może szkolenia z RODO? Powinniście i o tych pomyśleć? Tak na stronie https://www.poradyodo.pl/szkolenia-174 zapoznacie się dokładnie z tym tematem, a i też znajdziecie tego typu szkolenia, informacje, i wiele praktycznych porad z zakresu ochrony danych osobowych.
Królik

Re: Szkolenie online

Post autor: Królik »

Na pewno z szkoleń przyda się te z zakresu RODO bo ochrona danych osobowych to obecnie priorytet. Jeśli dopuścisz do wycieku danych to musisz się liczyć z ogromnymi karami a to nie przelewki. Polecam skorzystać z oferty https://www.isecure.pl/ która wykona audyt, poprawi luki i przeszkoli odpowiednio pracowników twojej firmy.
Hańa88

Re: Szkolenie online

Post autor: Hańa88 »

ostatnio bardzo czsto pracuje w domu wic postawiłam na wygodne dresy zobaczcie tu
https://perypetiekobieta.blogspot.com/2 ... uczyc.html
ładne oraz dobrze odszyte - jednym słowem znakomita jakość
chodz w nich do miasta na zakupy wygodne buty i mam strój
ODPOWIEDZ