Szkoła dodatkowa

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
PrittyWomen
Posty: 123
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:07

Szkoła dodatkowa

Post autor: PrittyWomen »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
general
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: general »

Można też pomyśleć o zrobieniu podyplomówki w jakimś ciekawym kierunku, na przykład tutaj http://www.wseiz.pl/pl/studia-podyplomo ... er-energii można znaleźć menedżera energii. Po takim kierunku można pracować wiadomo w przedsiębiorstwie, ale też w gminie, powiecie czy w administracji mieszkań
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Szefowa »

Moim zdaniem na pewno warto się dodatkowo zapisać do jakieś szkoły języków obcych. Kojarzycie może taką szkołę Profi Lingua? Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.profi-lingua.pl/. Jak widać uczyć się tam można różnych języków na różnych poziomach zaawansowania ;) Tak więc polecam ;)
Awatar użytkownika
graczek80
Posty: 10
Rejestracja: 25 paź 2019, 13:18

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: graczek80 »

Teraz dostępny jest szeroki wybór szkoleń a poza tym kompetencje miękkie nabierają coraz większego znaczenia:)

--------------------
https://best-med.pl/life-and-business-coach
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 25
Rejestracja: 15 lut 2020, 13:50

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Weronika »

Kompetencji miękkich można też uczyć się na studiach, a nie ma to jednak jak dyplom wyższej uczelni. Sama mam w planie uzupełnienie wykształcenia na podyplomowych, prawdopodobnie kontynuując zarządzanie. Oferta Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej: https://wwsh.edu.pl/ wydaje mi się godna uwagi, bo w ramach zarządzania do wyboru jest kilka interesujących specjalności. Ponadto pedagogika, dziennikarstwo...przyszłościowe kierunki, dające perspektywy dobrego zatrudnienia nawet humanistom nie docenianym ostatnimi czasy na runku pracy.
Awatar użytkownika
Nituka
Posty: 37
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:32

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Nituka »

Wybór szkoły dla dziecka to poważny temat, najlepiej wybrać szkołę nie tak daleko domu, bo małe dzieci nie mogą przeznaczać dużo czasu na dojazdy. Na Wilanowie gdybyście szukali dobrej szkoły podstawowej to Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej wypada naprawdę fajnie w rankingach. No i wiadomo, co prywatna szkoła to prywatna.
ODPOWIEDZ