Strój na akcję marketingową

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
damroka77
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2020, 10:29

Strój na akcję marketingową

Post autor: damroka77 »

Hej. Potrzebuję znaleźć kogoś, kto wykona dla mnie strój reklamowy w kształcie zwierzaka na event mojej firmy. Co możecie powiedzieć mi o firmie gonzo.com.pl? Macie jakieś opinie na jej temat?
Awatar użytkownika
rudolf71
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 14:31

Re: Strój na akcję marketingową

Post autor: rudolf71 »

Gonzo to jedna z najlepszych firm i w mojej opinii wykonują świetnej jakości maskotki, ale i stroje reklamowe. Są dobrze i porządnie uszyte. Realizacja nie zajmuje im wiele czasu, a i cena jest bardzo atrakcyjna.
Awatar użytkownika
Koofola
Posty: 80
Rejestracja: 11 sie 2019, 21:53

Re: Strój na akcję marketingową

Post autor: Koofola »

My akurat jeśli chodzi o marketing to skupiamy się w 100% na internecie. I to bardzo dobre rozwiązanie jeśli zależy ci na szybkich efektach. Polecam też http://marketing.media.pl/ - spora dawka wiedzy, ktora mi osobiście bardzooo pomogła
Awatar użytkownika
kombo
Posty: 14
Rejestracja: 13 mar 2020, 22:45

Re: Strój na akcję marketingową

Post autor: kombo »

@damroka77 łap kontakt na te agencje marketingową http://marketingsensoryczny.com.pl/ Realizacje kampanii w najbardziej nietypowych konwencjach maja we krwi. Marketing sensoryczny to zresztą taka forma promocji która pozwoli marce byc dostrzeżoną zarówno na eventach outdoor jak i akcjach zorganizowanych wewnatrz sklepów.
ODPOWIEDZ