serwer

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 74
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:03

serwer

Post autor: magdap »

Chciałabym kupić serwer dla średniej wielkości firmy. Znalazłam model Dell R740. Być może ktoś z Was go posiada i poleca?
Ą123ola

Re: serwer

Post autor: Ą123ola »

Jeśli chodzi o serwery DELL, to przed zakupem polecam skorzystać ze specjalnego konfiguratora. Tutaj dowiesz się o co chodzi i jak to działa: konfigurator Mineit dlaczego warto - https://www.mineit.pl/blog-2/item/1-cza ... ora-mineit :) Jest to całkowicie bezpłatne i intuicyjne narzędzie.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: serwer

Post autor: Szefowa »

A skoro już o serwerach mowa, to czy ktoś z Was orientuje się może, jaki może być przybliżony koszt serwerowni? Czy bardziej opłaca się budowa własnej serwerowni, czy może skorzystanie z usług Data Center? Jak sądzicie?
Prażynka

Re: serwer

Post autor: Prażynka »

Można szukać informacji na różnych portalach jak ten https://oceniony.pl/. Takie sprawy bywają problematyczne, wybór jest ogromny i trudno się zdecydować... Czasami są informacje, które dotyczą stricte interesujących Was kwestii jak właśnie https://oceniony.pl/komputery/ranking-s ... zielonych/. Może to Wam to coś rozjaśni i pomoże w zakupach.
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 171
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: serwer

Post autor: krakowska »

Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem dla firm jest teraz data center, po co kupować serwer do firmy i zatrudniać informatyków? Wiadomo, że musisz też zapewnić backup danych dla firm. Błędy pracowników, zdarzenia losowe, kradzieże czy ataki hakerów nie są straszne jeśli postawisz na data center, bo dane będą w stu procentach bezpieczne.
Awatar użytkownika
chunn
Posty: 89
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:29

Re: serwer

Post autor: chunn »

Ą123ola pisze: ↑23 paź 2020, 10:19 Jeśli chodzi o serwery DELL, to przed zakupem polecam skorzystać ze specjalnego konfiguratora. Tutaj dowiesz się o co chodzi i jak to działa: konfigurator Mineit dlaczego warto - Jest to całkowicie bezpłatne i intuicyjne narzędzie.
Może coś wirtualnego no, vps cloud? https://itwiz.pl/nowy-vps-od-homecloud-pl-co-zyskasz/ W niektórych przypadkach , takie rozwiązanie jest bardziej opłacalne.
zuźka

Re: serwer

Post autor: zuźka »

Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą jaką posiada https://www.senetic.pl/veritas/desktop_ ... ommercial/ . Mój mąż wiele razy kupował tutaj różnorodne oprogramowania i szczerze mówiąc był pod dużym wrażeniem jeżeli chodzi o jakość jak i wydajność, więc jak dla mnie jest to jeden z najlepszych producentów
ODPOWIEDZ