reklama lokalnie

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
gość

reklama lokalnie

Post autor: gość »

Ja od siebie mogę polecić drukarnie internetową http://diamond-druk.pl/. Są terminowi, zapewniają dobry kontakt z klientem i duże możliwości personalizacji zamówienia. Do tego - dysponują studiem graficznym, więc można załatwić u nich całość - począwszy od projektu, kończąc na wysokiej jakości druku. Zawsze u nich zamawiam i zachęcam do korzystania z ich usług. Swoją drogą, mają chyba jakąś promocje na druk wizytówek - warto skorzystać.
Awatar użytkownika
matyldka
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2020, 20:25

Re: reklama lokalnie

Post autor: matyldka »

Ja skupiłam się jednak na sieciowej formie reklamy, której mimo wszystko można bardzo fajnie podziałać lokalnie. W końcu jest mnóstwo forum czy grup o tematykach lokalnych. W tym zakresie działa dla mnie agencja http://konkretmarketing.pl/ która specjalizuje się w content marketingu. W ten sposób słowem, pomysłowo i trwale dobierają z przekazem do potencjalnych grup odbiorców.
roliś45

Re: reklama lokalnie

Post autor: roliś45 »

A co sądzicie o drukach reklamowych? Znalazłem bardzo interesującą ofertę w drukarni https://www.hexdruk.pl/ i tak się zastanawiam czy by nie zamówić druków dla swojej firmy. Z tego co czytałem na stronie mają tam dość przystępne ceny, na pewno zadzwonie tam by dowiedzieć się więcej na temat takich druków reklamowych.
ODPOWIEDZ