reklama firmy w internecie

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
gość

reklama firmy w internecie

Post autor: gość »

Od niedawna rozkręciłam własny interes. Trzeba go wypromować, a ja nie chce się skupić wyłącznie na jednym rodzaju marketingu. Polecicie agencje która ma w swojej ofercie ciekawe rozwiązania ? To i pytanie czy reklama powinna być tradycyjna czy bardziej interneowa?
Awatar użytkownika
matyldka
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2020, 20:25

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: matyldka »

Zdecydowanie polecam agencję http://psrimm.pl/ która dla mnie przeprowadziła fajną i owocną kampanię marketingu internetowego. Mają spore doświadczenie, także widzą jak najlepiej dotrzeć do klienta w zależności od branży. Sam kontakt z nimi jest również na wysokim poziomie i jeśli są najmniejsze wątpliwości, wszystko fajnie wytłumaczą.

śluza obrotowa
ćma

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: ćma »

W dzisiejszych czasach internet to prawdziwa potęga. I trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy bez dobrej strony internetowej. Ale! Strona internetowa to nie wszystko. Bardzo łatwo zniknąć w tłumie innych firm i usługodawców, którzy działają w danej branży. Mnie uratowała Agencja Marketingowa Performance Media. Innowacyjne podejście do klienta i oryginalne pomysły pomogły mi zaistnieć w sieci. Biznes rozkręca się i wszystko zaczyna układać się po mojej myśli. Zerknij, poczytaj i zdecyduj: <a href="http://www./performancemedia.pl">oferta ... e-stron</a>
ćma

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: ćma »

W dzisiejszych czasach internet to prawdziwa potęga. I trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy bez dobrej strony internetowej. Ale! Strona internetowa to nie wszystko. Bardzo łatwo zniknąć w tłumie innych firm i usługodawców, którzy działają w danej branży. Mnie uratowała Agencja Marketingowa Performance Media. Innowacyjne podejście do klienta i oryginalne pomysły pomogły mi zaistnieć w sieci. Biznes rozkręca się i wszystko zaczyna układać się po mojej myśli. Zerknij, poczytaj i zdecyduj: https://performancemedia.pl/oferta/pozy ... nie-stron/
kanić

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: kanić »

Pozycjonowanie jest bardzo skuteczną metodą pozyskiwania klientów i ogólnie to działa - widzę na przykładzie mojej działalności, jak to jest skuteczne. Tzn. nie jest tak, że jakieś mega wyniki przychodzą z dnia na dzień. To dzieje się stopniowo, ale widać, co się dzieje. Nas pozycjonuje firma Webrange. Dostaliśmy jasny plan i jest on realizowany. To moim zdaniem dobry kierunek i słusznie, że tak zdecydowaliśmy.
Awatar użytkownika
joachim
Posty: 43
Rejestracja: 09 wrz 2020, 12:54

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: joachim »

Wielu moich znajomych prowadzi swoje biznesy i większość z nich sobie naprawdę dobrze radzi. Różnymi rzeczami się zajmują, ale oczywiście dzięki wsparciu agencji reklamowych mogą cieszyć się z promocji jak i pojawiających się nowych zamówień. Nawet ja jedną agencję https://mwp.org.pl/ poleciłem mojemu jednemu znajomemu i jak jest okazja to ciągle mi za nich dziękuje.
kryśka

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: kryśka »

Reklama jest bardzo ważna. Ja od razu gdy założyłam własną działalność, nawiązałam kontakt z https://scyla.pl/ . Dzięki czemu już na początku informacja o mojej firmie dotarła do potencjalnych klientów. Pracują tutaj naprawdę świetni specjaliści, którzy z wielkim zaangażowaniem podchodzą do zlecenia.
Hieronim

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Hieronim »

Reklamując się w Internecie trzeba mieć ogromną wiedzę do tego, co robić, jak robić. Ale i czas, żeby wykonywać wszystkie zadania. Dlatego właśnie działają agencje marketingowe, które zajmują się kompleksową obsługą. Dla mnie fajnym rozwiązaniem są takie oferty, w których agencja zajmuje się wszystkim, od początku, do końca. Od projektu i wykonania strony, przez dopasowanie treści, aż po wszelkie działania związane z jej reklamą i pozycjonowaniem, jak https://agencjaecho.pl.
mmka9923

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: mmka9923 »

Hieronim pisze: ↑30 paź 2021, 16:24 Reklamując się w Internecie trzeba mieć ogromną wiedzę do tego, co robić, jak robić. Ale i czas, żeby wykonywać wszystkie zadania. Dlatego właśnie działają agencje marketingowe, które zajmują się kompleksową obsługą. Dla mnie fajnym rozwiązaniem są takie oferty, w których agencja zajmuje się wszystkim, od początku, do końca. Od projektu i wykonania strony, przez dopasowanie treści, aż po wszelkie działania związane z jej reklamą i pozycjonowaniem, jak ...
Jaką reklamę wybrać?

___
ulga badawczo rozwojowa
ODPOWIEDZ