reklama dla firmy

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Cześć,

Od dłuższego czasu zastanawiam się jak na start mogę wypromować moją firmę.
Myślałam o tym, żeby na start zacząć od wizytówek oraz ulotek reklamowych. W trakcie będę oczywiście budować swoją stronę internetową.
Co o tym myślicie? Chętnie się dowiem >)

jakie witaminy zawiera szpinak
Awatar użytkownika
joachim
Posty: 43
Rejestracja: 09 wrz 2020, 12:54

Re: reklama dla firmy

Post autor: joachim »

Dla mojej firmy działa agencja http://mistrzyni-slow.pl/ która działa w zakresie content marketingu. Dzięki temu na podstawie surowych danych, mam tworzone wciągające artykuły tematyczne, zawierające sprytnie ukrytą reklamę. No i wszystko samo się dzieje, bo teksty są czytane, a część osób po tym umacnia swoją decyzję, że chce ofertę z mojej strony.
Awatar użytkownika
oseczka
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2019, 11:21

Re: reklama dla firmy

Post autor: oseczka »

Jeśli chodzi o reklamę to w mojej firmie działa agencja http://wommmarketing.pl/ . Ci od lat specjalizują się w marketingu szeptanym, dzięki czemu potrafią z przekazem dotrzeć do klientów, skutecznie ale i dyskretnie. To jest też o tyle ważne, by nie prowokować licznej konkurencji.
Awatar użytkownika
matyldka
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2020, 20:25

Re: reklama dla firmy

Post autor: matyldka »

Tu postawiłam na polecaną mi agencję http://e-marketingnet.pl/ która od lat działa w marketingu internetowym. Wiedzieli czego oczekuję i co oferuje moja firma, na podstawie czego dopasowali i poprowadzili owocną kampanię sieciową, zwiększając odpowiednio zainteresowanie marką.

kątowniki ochronne
ODPOWIEDZ