reklama dla firmy

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Jaka Waszym zdaniem jest najlepsza i najskuteczniejsza reklama firmy? Czy lepiej jest postawić na reklamę na mieście, typu ulotki i banery? Czy jednak tylko reklama w internecie się liczy? Posiadam nową firmę i zależy mi na tym, żeby jak najszybciej zacząć mieć zyski z jej działalności. Dlatego muszę podjąć niezbędne działania, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o mojej firmie. Będę wdzięczna za wszelkie porady w tym temacie.
Awatar użytkownika
oseczka
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2019, 11:21

Re: reklama dla firmy

Post autor: oseczka »

Po prostu trzeba postawić na odpowiednią agencję jak http://marketing-net.pl/ którzy to mają ogromne doświadczenie w kwestii reklamy sieciowej. To kluczowe by nie tylko działać pomysłowo ale i z wyczuciem, by nic nie wyglądało nienaturalnie. A Ci wiedzieli jakimi technikami marketingu internetowego wzmocnić zainteresowanie moją marką.
AboRał

Re: reklama dla firmy

Post autor: AboRał »

Jeżeli interesuje was kompleksowa strategia marketingowa, taka, która kosztuje odpowiednio do naszych potrzeb, ale również da po prostu pozytywne efekty, zdecydowanie tu polecam kontakt z https://www.embi-marketing.pl/. Firma godna polecenia. Ma odpowiednie narzędzia, dobrych pracowników, wszystko jest OK i pod kontrolą klienta
Awatar użytkownika
matyldka
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2020, 20:25

Re: reklama dla firmy

Post autor: matyldka »

Ja poszłam w marketing szeptany który zlecam agencji http://marketingszeptany.com.pl/ . Sporo o niej wcześniej słyszałam i muszę przyznać, że naprawdę są świetni w tym co robią. Nie potrzebują dużo czasu żeby przygotować dla mnie kampanię, a też bardzo szybko ale i skutecznie ją realizują.
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: reklama dla firmy

Post autor: fanlechbiznes »

Na produkty czy ulotki, możemy zastosować takie standy reklamowe https://www.dmdisplay.pl/ - przygotuje je dla nas firma FM Display. To produkt niezwykle uniwersalny, może on pełnić bowiem również ważną funkcję reklamową. Treść jaka może być umieszczona na takim standzie jest praktycznie dowolna, łącznie z nadrukiem UV.
Awatar użytkownika
joachim
Posty: 43
Rejestracja: 09 wrz 2020, 12:54

Re: reklama dla firmy

Post autor: joachim »

Ja po wielu próbach, ostatecznie postawiłem na marketing internetowy za sprawą agencji http://123media.pl/ . To eksperci w tej dziedzinie, którzy wiedzą jak znacząco zwiększyć widoczność marki w sieci, przez co rośnie też zainteresowanie moją firmą, wśród potencjalnych klientów.
Rafał11

Re: reklama dla firmy

Post autor: Rafał11 »

Najlepsza i skuteczna reklama to taka która została stworzona przez specjalistów. Agencja która świadczy takie usługi to http://quality-factor.pl/ i nie tylko stworzą ci stronę internetową ale i zajmą się jej promocją. Ci fachowcy stworzą reklamę dostosowaną do naszego budżetu, potrzeb i celów jak również na cele naszej branży.
żuśil1209

Re: reklama dla firmy

Post autor: żuśil1209 »

gość pisze: ↑30 cze 2021, 16:37 Jaka Waszym zdaniem jest najlepsza i najskuteczniejsza reklama firmy? Czy lepiej jest postawić na reklamę na mieście, typu ulotki i banery? Czy jednak tylko reklama w internecie się liczy? Posiadam nową firmę i zależy mi na tym, żeby jak najszybciej zacząć mieć zyski z jej działalności. Dlatego muszę podjąć niezbędne działania, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o mojej firmie. Będę wdzięczna za wszelkie porady w tym temacie.
Myślę, że to świetny pomysł!
Klinika Stonava 1071
Łunna

Re: reklama dla firmy

Post autor: Łunna »

Na pewno wciąż skuteczna jest po prostu odpowiednia, tradycyjna forma reklamy. Ja polecam tu kontakt z https://www.demdruk.com.pl/oferta-drukarnia/. Zaproponują tu na pewno dobrane do naszych potrzeb rozwiązanie, reklama poprzez ulotki, broszury na pewno okaże się skuteczna i przyciągnie klientów
mózgacz

Re: reklama dla firmy

Post autor: mózgacz »

Reklamę zrealizowali dla nas https://warszawa-drukarnia.pl/oferta/ulotki/ w sposób całkowicie fachowy i należyty. Zależało nam na najbardziej klasycznym i sprawdzonym rodzaju promocji, czyli ulotkach. Z pomocą https://warszawa-drukarnia.pl/oferta/ulotki/ uzyskanie tego efektu okazało się możliwe, jak widać. Ulotki wydrukowali dla nas bardzo porządne a do tego ciężko przejść obojętnie obok nich. Jak na mój gust to idealna forma promocji, klasyczna ale wciąż działa!
ODPOWIEDZ