pozycjonowanie

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
gość

pozycjonowanie

Post autor: gość »

Witam. Startuję z nowym biznesem - szyję akcesoria dla dzieci na zamówienie. Wcześniej prowadziłam tylko skromnego bloga, teraz zamówiłam profesjonalną stronę www. Firma, która robiła mi stronę, zaproponowała też jej pozycjonowanie. Powiedziałam, że przemyślę temat, ale głupio mi było się przyznać, że po prostu nie wiem co to jest. Czy ktoś może mi przybliżyć temat i tak na chłopski rozum wyjaśnić o co chodzi z tym pozycjonowaniem?
Awatar użytkownika
matyldka
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2020, 20:25

Re: pozycjonowanie

Post autor: matyldka »

Samo pozycjonowanie to tak ciut mało, więc ja dodatkowo u siebie postawiłam na szeptankę wraz z agencją http://marketingnaforach.pl/ . Widać było od początku, że świetnie ogarniają tą technikę marketingu internetowego i tu się nie myliłam. Zaplanowali dokładnie działania i postępowali tak, by znacząco wzbudzić zainteresowanie marką, bo widać w ilości odwiedzin strony www.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 324
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: pozycjonowanie

Post autor: rudolf »

Tak naprawdę samo pozycjonowanie jest czymś ważnym i ja jestem zdania, że warto to robić, ale przede wszystkim umiejętnie. Przecież to nie są działania na zasadzie kliknij i nagle znajdziesz się na pierwszym miejscu. Warto również skupić się na pozycjonowaniu lokalnym gdyż jest to istotne.
Awatar użytkownika
joachim
Posty: 43
Rejestracja: 09 wrz 2020, 12:54

Re: pozycjonowanie

Post autor: joachim »

Jest to jedna z tych form reklamy w którą bez wątpienia warto jest inwestować. Ogólnie trzeba powiedzieć, że marketing internetowy https://influeme.com/ jest zdecydowanie najlepszą opcją jeśli chodzi o promocję, bo nie ma innej pewniejszej możliwości wypromowania się. No i wydaje mi się, że nie będzie :)
Awatar użytkownika
oseczka
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2019, 11:21

Re: pozycjonowanie

Post autor: oseczka »

Jeśli chodzi o ten temat, to poza pozycjonowaniem, postawiłam na kompleksowe działania marketingu internetowego, za sprawą agencji http://marketing.media.pl/ . Mają w tym spore doświadczenie, więc bezproblemowo dotarli z przekazem do odpowiednich grup odbiorców, zwiększając widoczność marki.
Awatar użytkownika
general
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: pozycjonowanie

Post autor: general »

Kiedyś nie wierzyłam, że pozycjonowanie jest tak ważne dla reklamy firmy, ale byłam w błędzie. Przeczytałam na http://mrdoit.pl/pozycja-sie-liczy/ , że pozycja w wyszukiwarce ma ogromne znaczenie. Przekłada się ona między innymi na ilość odwiedzin na stronie, a co za tym idzie wpływa na wyniki sprzedaży
Awatar użytkownika
Wlada
Posty: 53
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:38

Re: pozycjonowanie

Post autor: Wlada »

Pozycjonowanie to dobra opcja dla przeróżnych firm, nie tylko dla sklepów internetowych. Nawet lokalne biznesy, firmy działające lokalnie, mogą skorzystać z tej formy reklamy. Podobnie jest z google ads, tym również fajnie byłoby się zainteresować. Z pomocą takich firm https://agencjaecho.pl/zwiekszanie-sprz ... oogle-ads/ na pewno będziecie mogli liczyć na bardzo dobry efekt. No ale to musicie przekonać się na własnej skórze oczywiście, na własnej firmie.
Rafał33

Re: pozycjonowanie

Post autor: Rafał33 »

Z tym tematem udaj się do tej agencji https://onetrend.pl/ bo wszystko ci wytłumaczą a jednocześnie przedstawią swoje propozycje oprócz pozycjonowania. Dzięki nim zobaczysz efekty w postaci zwiększonej liczby klientów i przychodów. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań o czym świadczą inni zadowoleni klienci.
łukoś

Re: pozycjonowanie

Post autor: łukoś »

Zgadzam się w 100%, że akurat w pozycjonowanie warto zainwestować. Jest to pomocna i skuteczna forma żeby być bardziej widocznym w sieci. Jeśli nie wiecie co daje to dokładnie jest to opisane na https://kutno.net.pl/lifestyle/co-zyska ... QrfLLG7BIZ . Taka wiedza jest bardzo pomocna.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 324
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: pozycjonowanie

Post autor: rudolf »

Tak naprawdę samo pozycjonowanie jest czymś bardzo ważnym i muszę przyznać, że ja również się właśnie nad nim na poważnie zastanawiam. Zdecydowani więcej klientów możemy pozyskać przez Internet aniżeli w normalnej reklamie. Tym bardziej właśnie ciekawi mnie na ten moment pozycjonowanie lokalne.
żuśil1209

Re: pozycjonowanie

Post autor: żuśil1209 »

gość pisze: ↑30 cze 2021, 16:36 Witam. Startuję z nowym biznesem - szyję akcesoria dla dzieci na zamówienie. Wcześniej prowadziłam tylko skromnego bloga, teraz zamówiłam profesjonalną stronę www. Firma, która robiła mi stronę, zaproponowała też jej pozycjonowanie. Powiedziałam, że przemyślę temat, ale głupio mi było się przyznać, że po prostu nie wiem co to jest. Czy ktoś może mi przybliżyć temat i tak na chłopski rozum wyjaśnić o co chodzi z tym pozycjonowaniem?
dopóki nie zapłacisz nikt Ci nic skuteczneog nie powie :D
-
Klinika Stonava 1071

underground x
ODPOWIEDZ