Plakaty reklamowe

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
MrFantastic
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 8:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Plakaty reklamowe

Post autor: MrFantastic »

Cześć,

jak w dzisiejszych czasach sprawdza się reklama plakatowa? WYmyśliłem sobie, że zamówię zaprojektowanie, a następnie wydrukowanie plakató reklamujący moją firmę. Przyciągająca oko, intrygująca grafika i jakiś dowcipne hasło. Chcicałbym je porozwieszać na mieście i po prostu zobaczyć co się będzie działo. Taki, swoisty eksperyment, dodatek do reklamy w internecie. Jak sądzicie, czego się mogę spodziewać?
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Re: Plakaty reklamowe

Post autor: gromna »

Tak po prawdzie to powinni tę kwestię przeanalizować specjaliści, bo nie wiadomo czy ta reklama się sprawdzi. Może lepiej zainwestować w internetowy marketing skoro ma większe zasięgi? I z mojej strony polecam marketing szeptany. Na blogu http://i-content.pl/ można poczytać więcej o nim. Ale generalnie świetnie sprawdza się jako wsparcie sprzedaży czy jako działania na rzecz marki (edukacja, e-rzecznik) itd.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 48
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:06

Re: Plakaty reklamowe

Post autor: deborah »

Według mnie super pomysł! Tradycyjne banery reklamowe jednak najskuteczniej przyciągają wzrok.
Awatar użytkownika
Hunger
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 14:28

Re: Plakaty reklamowe

Post autor: Hunger »

W przypadku lokalnego biznesu, to dalej skuteczna reklama

---
Sklep z odżywkami | twoje-odzywki.pl
ODPOWIEDZ